Çözüldü Abra A5 v1.1.2 son BIOS sürümü nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkanvcu

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Elimde Monster'in oldukça eski bir ürünü olan Abra A5 v1.1.2 mevcut. BIOS & ec Firmware araştırması yaptım fakat bulamadım. En son sürümlerini nasıl bulabilirim? Bu konuda yardımcı olabilecek birileri vardır diye umut ederek bu foruma yazdım. Şimdiden yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cihazın seri no nedir?

Cihaz sanırım Clevo W355SS. Monster'ın paylaştığı BIOS burada:

Bu da Clevo sitesindeki BIOS olmalı ama bundan %100 emin değilim! Risk size ait!

k/ş: repo
Cihazın seri no nedir?

Bu da Clevo sitesindeki BIOS olmalı ama bundan %100 emin değilim! Risk size ait!

Son düzenleme:
Çözüm
Cihazın seri no nedir?

K/ş: repo

Recep hocam teşekkürler, sırf siz varsınız diye bu foruma yazdım sadece, emeğinize sağlık akşama yüklemeyi deneyeceğim.

Hocam maalesef moster web sitesinden paylaşmıyor BIOS güncellemesini.
Cihazın seri no nedir?

Recep hocam SERİ NO: NKW355SSQ004L00276
@Recep Baltaş

Takıldığınız noktada yazın. Rufus ile FreeDOS USB'si yapıp güncelleyebilirsiniz.
Tamamdır Recep hocam, akşam eve geçince denemeye koyulacağım. Mart 2022 diyor attığınız linkte güncelleme tarihine. Birçok sorunuma care olabileceğini düşünüyorum. Eğer yapamaz veya bir yerde takılırsam size tekrar ulaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı