Abra A5 V12.1 Ekran Kartı Sürücüsü Nasıl Yüklenir?

Yago

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Merhabalar. Ben bilgisayarıma format attım ekran kartı sürücüsünü kuracağım da. Her zaman direkt 10 serisini seçerek indiriyordum driverı Nvida'nın kendi sitesinden. Şimdi düşündüm de acaba notebook mu seçmeliyim yanlış mı yüklüyorum bilemedim.

Bilgisayarımdaki ekran kartı GTX 1050 4GB olan sürümü. Normalde Notebook sürümleri 2GB oluyor diye normal seçiyordum. Hata mı yapıyorum sizce? Büyük bir fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia GeForce Experience yüklersen o sana en güncel sürücüleri yükleme seçeneğini sunar. Yanlış sürücü yüklemenin önüne geçmiş olursun.

Notebook için olanı seçmek zorundasınız. Yoksa kurulmaz.
Normalde kurumlarda hata almamıştım hiç. Ama bu sefer notebook için olanı kurdum. Teşekkür ederim.
Nvidia GeForce Experience yüklersen o sana en güncel sürücüleri yükleme seçeneğini sunar. Yanlış sürücü yüklemenin önüne geçmiş olursun.
Ben sadece güncellemeleri ondan yapıyordum. Ama dediğiniz de mantıklı. Olmazsa bir sonra ki sefer de Ge Force Experience üzerinden yüklerim. Teşekkür ederim.
Ben sadece güncellemeleri ondan yapıyordum. Ama dediğiniz de mantıklı. Olmazsa bir sonra ki sefer de Ge Force Experience üzerinden yüklerim. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı