Abra A5 V13.2 vs Abra A5 V13.1.2

zarraki kenpachi

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Screenshot_2018-07-29-21-02-20.jpg

Sanirim hangisini almaliyim tarzinda actin konuyu. Bu ikisi arasinda kaldiysan tavsiyem i7 8750h i alman olacaktir. M2satayi sonradan degistirme sansin var ama islemciyi degistitemiceksin. Butcen ne kadar bilmiyorum ama imkanin varsa 1050 ti a bakmani tavsiye ederim

Sanirim hangisini almaliyim tarzinda actin konuyu. Bu ikisi arasinda kaldiysan tavsiyem i7 8750h i alman olacaktir. M2satayi sonradan degistirme sansin var ama islemciyi degistitemiceksin. Butcen ne kadar bilmiyorum ama imkanin varsa 1050 ti a bakmani tavsiye ederim
RAM'ler arasındaki hız farkı işlemci ve SSD beni ikisi arasında bıraktı. 4300 TL maksimum bütçem. Bu RAM deki hız farkı PC'yi çok etkiler mi ?

Hiz konusu oyle hissedebilecegin birsey degil. Ben 2 hafta once 13.4 aldim normalde 2400 olmasi gerekirken 2666 gondermisler saolsunlar. Daha dikkatli bakinca i5 de x2 m2sata var. O iyi yanliz mekanik klavye olayi korkutuyor sesten dolayi. Eger aliskinsan ve rahatsiz olacak kimse yoksa oda bir arti. Bende i5 ile i7 arasinda cok kaldim tercihimi i7 yonunde kullandim. Genel kullanim ve oyun icin alacaksan i5 yeterli diyorlar. Ama su gercegi unutma ram ve ssd herturlu yuksektilir. En kotu 1 sene sonra yenilersin ama islemci ve ekran karti yenileme sansin yok bunu dusun. Eger az daha sabredip butceni bir miktar daha arttirma sansin varsa 13.4 e bak hepsiburada 100 tl daha ucuz monsterden. En azindan ben akirken oyleydi. 4600e aldim ben

Ben o fiyata GTX 1070 sistem dizerim. Bence masaüstü toplasaydınız o fiyata o bilgisayardan daha iyi masaüstü bilgisayar toplanır. Ama laptop alacaksan benim tavsiyem İ7-8750H! Mekanik klavye sizin için önemli değilse alın derim 13.2 olanı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı