Monster Abra A5 v13.2 alınır mı?

Facebook grubun da almayin diye bagiriyorlar ve 2 de bir sorun paylasiorlar. Mx150 modeli ihtiyacimi karsilamiyor maalesef. En az GTX 1050 kabul edilebilir. Ama GTX 1050 cihaza 4 bin kusur TL'de veremem. 1050 ti MSI modelleri ise 6 bin TL'den basliyor SSD ve 16 GB RAM olan modelleri ise 7-9 bin TL arasi artik ileride eger ogretmen felan olursam alirim. Suan icin mumkun degil.

Onu ben de alacaktim ama diger modellere de indirin gelir belki dedim gelmedi ve buyuk bir firsati kacirdim. :) Memnun musun suan ondan?
Son derece memnunum ihtiyacım doğrultusunda her işi gayet tatmin edici bir şekilde yapıyor ısınma problemi de yok.
önerdiğiniz ürün gerçekten iyi ama ben 8. nesil i7 işlemci ile eGPU yapıp cihazın ömrünü uzatmak istiyordum gtx 11 serisi ile bu arada internette abra a5 almış olan kişilerin yorumlarını görüyorum ve herkes çok memnun olduğunu söylüyor kısa ömürlü olduğunu kanıtlayabilecek bir kaynak var mı elinizde?
Hocam size tabi ki kanlı canlı bir kanıt sunamam ancak internete monster notebook yazmanız durumunda binlerce yorum görebilirsiniz, naçizane technopat forumumuzda da bolca mevcut, okuyup kararınızı kendiniz verebilirsiniz.
Servisleri gerçekten çok iyi servisi konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız ancak cihazlar garantisi biter bitmez elde kalacakmış gibi duruyor.

Monster iyi bir markadır. F/P Laptoplarının babasıdır fakat abra a5 serisi cidden sıkıntı. Eğer illaki abra alacaksan aynı fiyattaki A7 V7.1.2 alman daha iyi olur en azından ekranı daha büyük.

Monster iyi bir markadır. F/P Laptoplarının babasıdır fakat abra a5 serisi cidden sıkıntı. Eğer illaki abra alacaksan aynı fiyattaki A7 V7.1.2 alman daha iyi olur en azından ekranı daha büyük.
ben aslında boyutunun özellikle küçük olmasını istemiştim ama fiyat aynı prk sıkıntı yok gtx 11 serisini destekleyecek mi 7. nesil işlemciler onu merak ediyorum bu arada a5 ile a7 nin farkı sadece ekran boyutu değil mi?

ben aslında boyutunun özellikle küçük olmasını istemiştim ama fiyat aynı prk sıkıntı yok gtx 11 serisini destekleyecek mi 7. nesil işlemciler onu merak ediyorum bu arada a5 ile a7 nin farkı sadece ekran boyutu değil mi?
İki ürün arasında işlemci, fan sistemi, disk türü farklılığı var. Performans olarak a5 8.Nesil fakat i7 7700HQ GTX1050 için gayet yeterli hatta fazla gelen bir işlemci. Oyun oynayacaksanız A7 olanı alırdım neden küçük ekran istediğinizi anlamadım ama dediğim gibi.

:facepalm:
İki ürün arasında işlemci, fan sistemi, disk türü farklılığı var. Performans olarak a5 8.Nesil fakat i7 7700HQ GTX1050 için gayet yeterli hatta fazla gelen bir işlemci. Oyun oynayacaksanız A7 olanı alırdım neden küçük ekran istediğinizi anlamadım ama dediğim gibi.

ben 1050 için değil eGPU ile gtx 11 nesli gpu lsrı besleyebilecek bir işlemci istiyorum küçük ekran olunc boyutu küçük oluyor ve taşıması daha rahat oluyor zaten laptop un ekranını 2. monitör olarak kullanıcam normalde yani boyut brnim için çok önemli değil benim için portetif güç önemli okula giderken hafif ve 1050 ye sahip bir bilgisayarla okula gidip eve gelince eGPU ile güçlü bir sistemim olsun istiyorum

:facepalm:

ben 1050 için değil eGPU ile gtx 11 nesli gpu lsrı besleyebilecek bir işlemci istiyorum küçük ekran olunc boyutu küçük oluyor ve taşıması daha rahat oluyor zaten laptop un ekranını 2. monitör olarak kullanıcam normalde yani boyut brnim için çok önemli değil benim için portetif güç önemli okula giderken hafif ve 1050 ye sahip bir bilgisayarla okula gidip eve gelince eGPU ile güçlü bir sistemim olsun istiyorum
O vakit olabilir. :facepalm: Yukarıda da yazdığım gibi amaç sadece oyunsa büyük ekran tercih edilir fakat sizin düşünce yapınız farklıymış. Belirtilen modeli alabilirsiniz. İşlemci ve SSD ile daha iyidir.

O vakit olabilir. :facepalm: Yukarıda da yazdığım gibi amaç sadece oyunsa büyük ekran tercih edilir fakat sizin düşünce yapınız farklıymış. Belirtilen modeli alabilirsiniz. İşlemci ve SSD ile daha iyidir.
peki öneriniz için teşşekkür ederim bu arada o üstteki emoji yanlışlıkla koyuldu bu sitede tel kasıyor yazı yazarken. Saygılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı