Abra A5 V15.1 vs Abra A5 V16.1

Sizce Hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    3

MyBelaTr

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben üniversite okudugum için üniversitede hem ödev falan yapmak için hem de oyun falan oynamak için laptop alacağım. Benim kafamda Abra A5V16.1 var ama GTX 1050 oldugu için pek önermiyorlar sizin düşünceleriniz nelerdir? Ben fazla grafik manyağı değilim orta ayarlarda falan oyunları açsın yeterlidir benim için oynanış biraz daha ön planda. Sizce biraz daha para biriktirip 2. seçenektekinimi alayım (900 TL var aralarında). Bu da benim zamanımı alır. Ya da 1. secenektikini alıp biraz daha biriktirip Unlost Eco mu alayım?

1-) Abra A5 V15.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

2-) Abra A5 V16.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Unlost Eco-) UNLOST ECO - inventus

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Arkadaşlar. Ben üniversite okudugum için üniversitede hem ödev falan yapmak için hem de oyun falan oynamak için laptop alacağım. Benim kafamda Abra A5V16.1 var ama GTX1050 oldugu için pek önermiyorlar sizin düşünceleriniz nelerdir? Ben fazla grafik manyağı değilim orta ayarlarda falan oyunları açsın yeterlidir benim için oynanış biraz daha ön planda. Sizce biraz daha para biriktirip 2. Seçenektekinimi alayım (900TL Var Aralarında). Bu da benim zamanımı alır. Ya da 1. Secenektikini alıp birazdaha biriktirip Unlost Eco mu alayım?
1-) Abra A5 V15.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

2-) Abra A5 V16.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Unlost Eco-) UNLOST ECO - inventus
Daha iyisi alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı