Abra A5 v15.10.1 alınır mı?

Ayrıca sıcaklık değerlerim 85 derece civarında dönüyor.yer yer 90 dereceye çıkıp hemen iniyor.Monster teknik servisi de 100 dereceye çıkmayınca birşey olmadığını söylüyor :D

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00001CD9TY Kullandığım laptop bu ısınma sorunu yaşamadım.Hatta dün konu açtım değerlerim nasıl diye arkadaşlar da iyi olduğunu söylemişlerdi.
Ben laptopu alırken de bazı insanlar aynı şeyi yaptılar. Asus TUF ısınıyor almayın asus kronik sorunlu,ısınıyor,95 derece vs vs .Ancak araştırdığımda hiç öyle birşeyin olmadığını öğrendim.

SSD bakır bloğa değiyor daha ne olsun? Orayı hiç kullanmasan bile işlemcinin ısısı geçiyor bir de kullandığını düşün.

Ekran Alıntısı.PNG

Sizce hala değiyor mu?

Olayı neden marka bağımlılığına bağladınız? Monster da ısınmıyor o zaman yıllardır kullanan arkadaşlarımdan biliyorum ayrıca koskoca markalar tamamen kullanışsız bir ürün sunacak değil A serisinde olan tasarım hatası F serisinde de devam ediyor çok büyük bir problem olmayacağı söylendi haklılardır ona bir şey demiyorum ama diğer markalara çok daha kolay saldırılıyor.
Kısaca milyonlarca üretilen, onlarca mühendisin çalıştığı ürünlere çok kolay sallıyorsunuz ASUS için de geçerli Monster için de.

Olayı neden marka bağımlılığına bağladınız? Monster da ısınmıyor o zaman yıllardır kullanan arkadaşlarımdan biliyorum ayrıca koskoca markalar tamamen kullanışsız bir ürün sunacak değil A serisinde olan tasarım hatası F serisinde de devam ediyor çok büyük bir problem olmayacağı söylendi haklılardır ona bir şey demiyorum ama diğer markalara çok daha kolay saldırılıyor.
Kısaca milyonlarca üretilen, onlarca mühendisin çalıştığı ürünlere çok kolay sallıyorsunuz ASUS için de geçerli Monster için de.
Hocam sabahtan beri Asus ısınıyor diyen sizsiniz yalnız. Biz de ısınmıyor dedik. Sadece ısınıyor denmekle yetiniyorsunuz.Keşke F15 ısındığıyla ilgili birşey atsanızda bizi de bilgilendirseniz.
Hocam M.2 nin üstünde soğutma mı var ? Öyle biliyorum ben

Geri
Yukarı