Abra A5 v15.10 Notebook'a 1200 TL M.2 SSD önerisi

Bütçe
1200

Efehan34

Centipat
Daha fazla  
Monster abara A5 v15.10 model notebook a M.2 SSD alacağım uyum sorunu çıkarmayacak bir F/P SSD tavsiyeniz varsa sevinirim, bütçem 1200TL.

Hocam SSD'yi boş verin soğutucu alın.

Adam size diyor ki kardeşim bana SSD lazım hızlı açılsın veya yer için siz diyorsunuz ki soğutucu alın ayni spor salonunda o hareketi yanlış yapiyorsun kardeşim diyen adamlar gibisiniz ya(evet spor salonuyla ilgili korkunç deneyimlerim var)

Adam size diyor ki kardeşim bana SSD lazım hızlı açılsın veya yer için siz diyorsunuz ki soğutucu alın ayni spor salonunda o hareketi yanlış yapiyorsun kardeşim diyen adamlar gibisiniz ya(evet spor salonuyla ilgili korkunç deneyimlerim var)

Hocam Abra kasaları çok ısınır SSD alana kadar soğutucu alsın SSD'ye sonra yine biriktirir demek istedim yani soğutucu öncelikli.

Sadece bir uyarı yaptım onu istemiyor bunu istemiyor lütfen abartmayın iyi günler...

Abarttığım bir şey yok arkasaş sıcaklık sorunu yaşasa onla ilgili konu açardı değil mi? SSD istiyor bizden gelmiş soğutucu al eğe diyorsunuz hani şu G102 önerilerinde G102 alma kardeşim Ursa al hem Türk markası hem G102 de double Click sorunu var diyenler gibisiniz

Geri
Yukarı