Abra A5 V15.6 vs Levono IP 15ARH05

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Beyler herkese merhaba laptop düşünüyorum ama kararsızım iki laptop var biri Intel i7 10.nesi,l biri de Ryzen 5 4600H. İkisi de süper işlemciler ama hangisi daha iyidir bilmedim. YouTube'da testleri de yok, size bir sorayım. Benim laptopa yapacağım işlemler oyun oynamak olacak bir de yayın açmayı düşünüyorum, bu bilgisayarlardan hangisini almalıyım?
Not olarak şunu ekleyeyim, artı 8 GB RAM daha takılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler herkese merhaba laptop düşünüyorum ama kararsızım iki laptop var biri Intel i7 10.nesi,l biri de Ryzen 5 4600H. İkisi de süper işlemciler ama hangisi daha iyidir bilmedim. YouTube'da testleri de yok, size bir sorayım. Benim laptopa yapacağım işlemler oyun oynamak olacak bir de yayın açmayı düşünüyorum, bu bilgisayarlardan hangisini almalıyım?
Lenovo öneririm.

Beyler herkese merhaba laptop düşünüyorum ama kararsızım iki laptop var biri Intel i7 10.nesi, l biri de Ryzen 5 4600H. İkisi de süper işlemciler ama hangisi daha iyidir bilmedim. YouTube'da testleri de yok, size bir sorayım. Benim laptopa yapacağım işlemler oyun oynamak olacak bir de yayın açmayı düşünüyorum, bu bilgisayarlardan hangisini almalıyım?

Laptop alma şka şka Monster i7 olan.

Yeni konular

Geri
Yukarı