Abra A5 V15.8 15,6" nasıldır?

Mr_Tahres

Femtopat
Merhabalar, 10.000 TL'lik bir bütçem var ve mühendislik okuyacağımdan dolayı laptop almaya karar verdim. İlk başta Acer ile MSI düşünüyordum ama Monster ilgimi fazlasıyla çekti ve Abra A5 V15.8 gözüme çarptı. Sistemsel olarak güzel bir laptop. Geliştirdiğim zaman daha iyi bir duruma geleceğini düşünüyorum. Düşüncelerini aktarabilecek dostlarımız varsa yazılarını okumak isterim

Merhabalar, 10.000 TL'lik bir bütçem var ve mühendislik okuyacağımdan dolayı laptop almaya karar verdim. İlk başta Acer ile MSI düşünüyordum ama Monster ilgimi fazlasıyla çekti ve Abra A5 v15.8 gözüme çarptı. Sistemsel olarak güzel bir laptop. Geliştirdiğim zaman daha iyi bir duruma geleceğini düşünüyorum. Düşüncelerini aktarabilecek dostlarımız varsa yazılarını okumak isterim.

Hocam RAM'leri 2x8 16 GB olarak ayarlayın.
1TB harddisk taktırın
(Eğer illaki Monster alacağım diyorsanız bunları yapmanızı tavsiye ederim)
Eksik veya yanlış bir şey söylediysem arkadaşlar düzeltirler.

Monster kullananların çoğu başlarda çok mutlu fakat garantisi bittikten sonra teknik servis daha çok kullanıyormuş bilgisayarı benden söylemesi. Bende almayı. Düşünüyordum başta fakat çok sayıda şikayeti olduğunu duyunca vazgeçtim intertten bu modeli ya da Monster kullananların yorumlarına bir göz atın bence.

Monster kullananların çoğu başlarda çok mutlu fakat garantisi bittikten sonra teknik servis daha çok kullanıyormuş bilgisayarı benden söylemesi. Bende almayı. Düşünüyordum başta fakat çok sayıda şikayeti olduğunu duyunca vazgeçtim intertten bu modeli ya da Monster kullananların yorumlarına bir göz atın bence.

Evet internette bu tarz yorumları çok gördüm bazıları teknik servisden şikayetçi olurlarken bazıları da övüp övüp bitiremiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı