Abra A5 v15.8.3 alınır mı?

• Konuyu başlatan YSA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 4B
Bütçe
9000 TL
Thin serisinin ısınma sorunu olduğu söyleniyor hocam sizce doğru mu bu?

Olabilir hocam. Şu an incelemesini izliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: İşlemcisi 84 dereceyi görüyormuş.

Son düzenleme:
Hocam yurt dışından geliyor bu yüzden güvenebilir miyim diye düşünüyorum çünkü ek vergi eklenebileceğinden endişeleniyorum.
Sizce böyle bir sorun olur mu?
Amazon sonradan vergi ödetmez. Sepette gördüğünü ödersin sadece.
Ayrıca laptopu alırken bence ekran özelliklerine de bak çeşitli yabancı sitelerden. Bazı ekranlar 20/30 ms, %45 NTSC renk gamutu vs. oluyor. Ekstra monitörle kullanacaksan etki etmez sana çok ama kendi ekranını kullanacaksan önemli. Yanlış modeli atmadıysam %72 NTSC-%100 sRGB + 7 ms sanırım. %45 NTSC kötüdür. 72 gayet iyi, benim laptopum da %72.
i7 10750H işlemci her türlü ısınır 5.0 GHz'de. Undervolt yap. Ben 3,8 GHz kullanıyorum oyunlarda 35W civarı güç ile 78 dereceyi geçmiyor. FPS de çok düşmüyor. Senin alacağın kart daha güçsüz olacağı için belki hissetmezsin bile. Benimkinde RTX 2070 var.
MSI undervolta izin veriyor ama bazı üreticiler vermiyor. Intel bir güvenlik açığı yüzünden üreticilere bırakmış undervolt yapılıp yapılmamasını. MSI'da hidden BIOS ayarları var onu açıp ayarlıyorsun. Kalanı da oldukça kolay. Ben memnunum.
MSI dragon center çok kötü bir uygulama. Bazıları buglardan dolayı MSI tercih etmiyor. Redditte de sövenler var. Haklılar da. Dün saçma bir şekilde mavi ekran almaya başladım. Wifi ve Bluetooth sürücülerini kaldırarak çözdüm.

Reddit linki

Amazon sonradan vergi ödetmez. Sepette gördüğünü ödersin sadece.
Ayrıca laptopu alırken bence ekran özelliklerine de bak çeşitli yabancı sitelerden. Bazı ekranlar 20/30 ms, %45 NTSC renk gamutu vs. oluyor. Ekstra monitörle kullanacaksan etki etmez sana çok ama kendi ekranını kullanacaksan önemli. Yanlış modeli atmadıysam %72 NTSC-%100 sRGB + 7 ms sanırım. %45 NTSC kötüdür. 72 gayet iyi, benim laptopum da %72.
i7 10750H işlemci her türlü ısınır 5.0 GHz'de. Undervolt yap. Ben 3,8 GHz kullanıyorum oyunlarda 35W civarı güç ile 78 dereceyi geçmiyor. FPS de çok düşmüyor. Senin alacağın kart daha güçsüz olacağı için belki hissetmezsin bile. Benimkinde RTX 2070 var.
MSI undervolta izin veriyor ama bazı üreticiler vermiyor. Intel bir güvenlik açığı yüzünden üreticilere bırakmış undervolt yapılıp yapılmamasını. MSI'da hidden BIOS ayarları var onu açıp ayarlıyorsun. Kalanı da oldukça kolay. Ben memnunum.
MSI dragon center çok kötü bir uygulama. Bazıları buglardan dolayı MSI tercih etmiyor. Redditte de sövenler var. Haklılar da. Dün saçma bir şekilde mavi ekran almaya başladım. Wifi ve Bluetooth sürücülerini kaldırarak çözdüm.

Reddit linki
Hocam üründe çanta ile beraber seçtiğimde 1058$ çantasızı seçtiğimde 1250$ oluyor çanta ile beraber seçersem sonradan vergi eklenir mi çünkü çünkü çantasız seçtiğimde altında eklenebilecek ücreti göstermiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-03 214038.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-03-03 214038.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 33
Vergi ve her şey dahil o şekilde. Vergisiz 999 dolar ondan bahsediyordum. Çantalı modelde vergi alınmıyor sanırsam, çantasız al bence.
Hocam sanırım vergi ve kargo ücreti vermeden alma şansım yok.
Çantalı üründe vergi alınmıyor gibi görünüyor ama emin olamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı