Abra A5 v16.5.2 15.6 VS. Acer Nitro Ryzen 5 4600H

Hangi modeli kullanmıştınız?
Bkz.

Şunu belirteyim mühendis ablam bu sene bilgisayarını yeniledi Tulpar t7 v21.7.1 satın aldı kendisi de memnun benim annem ile babam kendi evlerinde v9 bir abra kullanıyorlar bende v15.2.2 kullanıyorum çoğu arkadaşımda Monster kullanıyor. Genel çevremden örneklerle bunları yazıyorum güvenebilirsiniz. Unutmayın ben ısınmıyor demiyorum ama OC ile oranladığımızda değecek bir ısınma. isterseniz daha fazla konuyu uzatıp üstte tutmayalım.

Bende bir Abra kullanıcısıyım kendi deneyimlerime dayanarak yazıyorum.
Cihaz ısınıyor nedeni ise overclocklu şekilde gelmesi başka bir arkadaşımda da benim ekran kartımdan var aynı dönemde aldık, onun bilgisayarında 0.900 V olan değer benim bilgisayarımda 1.038 V ne kadar yüksek akım olursa o kadar ısınma olur performansta ufakta olsa fark ediyor.
1.5 sene önce aldım 2 ay önce düşüş oldu 50 TL'lik bir termal macun ile giderdim.( serviste yapıyor hem de ücretsiz benim zamanım yoktu kendim yaptım )
Donanım sorunu derken neden kast ettiğinizi tam olarak anlayamadım. Biraz açarsanız bilgilerimi aktarabilirim.
Çoğu kişide çıkmış ama bende ve çevremde çıkmadı tam bir şey diyemiyorum. Ben ekrandan memnunum
Ekstra olarak kasa ısınıyor alacağınız bilgisayarın kasası benimkine çok benziyor büyük ihtimalle sizde de olacaktır. Ben kendime klavye aldım bu nedenle tekrar masraf yapabilirsiniz. Ses düzeyi bana az geliyor anca odada ses olmaz ise yeterli şahsen bana yetersiz. Servisi bilgisayar aracılığı ile fiziksel olarak bir etkileşimim olmadı ama gamepadim i yolladım çok kısa sürede yardımcı oldular.
Bu forumu çok aktif kullanmıyorum ancak yaklaşık bir 30 dk geçireceğim sorularınızı yazabilirsiniz.
Peki bu ısınma oyunlarda droplara sebep oluyor mu?

Merhaba bahsettiğiniz Abra modelini aldım söylenen hiçbir sorunu(ısınma, performans sorunları, donanım sorunları, ışık süzmesi vb.) Yaşamadım. Ayrıyeten Acer'in RAM çalan teknik servisine karşın en azından düzgün servisi olan Monster tercih ederim.

Geri
Yukarı