Abra A5 V16.6.1 ısınıyor

diamond48

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Yaklaşık 6-7 ay önce aldığım Monster A5 v.16.6.1 model laptopumun Valorant'ta CPU sıcaklığı 85-90 derece, GPU ise 75 derece kadar ısınıyor. Teknik servisi aradım, fan temizliği ve termal macun değişimi yaptılar, sonuç yine aynı. Sizce bu sıcaklık değerleri normal midir?
  • i5 10200H işlemci
  • GTX 1650 Ti ekran kartı
  • 16 GB RAM
  • 60Hz monitör

Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Yaklaşık 6-7 ay önce aldığım Monster A5 v.16.6.1 model laptopumun Valorant'ta CPU sıcaklığı 85-90 derece, GPU ise 75 derece kadar ısınıyor. Teknik servisi aradım, fan temizliği ve termal macun değişimi yaptılar, sonuç yine aynı. Sizce bu sıcaklık değerleri normal midir?
  • i5 10200H işlemci
  • GTX 1650 Ti ekran kartı
  • 16 GB RAM
  • 60Hz monitör

İade edebiliyorsanız çabuk iade edin. Ne Clevoster miş arkadaş be alan vakaya yakalanıyor bir daha Clovester adlı firmadan notebook falan almayın.

Abra serisi ısınma sorunu ve berbat kasası ile ünlü bir seri hocam. O kadar kaliteden kısıyorlar tabii ucuz olacak. Bas bas bağırıyoruz almayın şunu diye. Ama dinleyen yok.

Bu fiyaya bu özellikte bir laptop alabilir misiniz hocam piyasanım altınsa olduğu için sizce de eksi yanlarının olması normal değil mi?

güç ayarlarından en yüksek işlemci gücünü %99 yaptım GPU VE CPU 65 dereceyi geçmiyor oyun performansımı da etkilemedi aynı sorunu yaşayan arkadaşları öneririm

Değil hocam değil. Burada kasası eriyebilen, anakartı yanma ihtimali diğer laptoplara göre daha yüksek olan bir cihazdan bahsediyoruz.

Haklısınız ama benim 6000TL param var arttıramıyorum bütçeyi napayım mesela mecbur alacağım bunu burada tartışmak o kadar mantıksız ki yurt dışında yüzüne bakılmayan parçalar bizim burada servet değerinde Türkiye şartlarında 6000 TL'ye rakibi yok mecburen alacaksın tek seçenek sunuyolar ve o seçeneği seçmekten başka şansınız var mı?

Laptoplarla oyun oynarsanız ısınır. Marka farketmez. Havalarda kavruluyor. Ek soğutucu, altına fan vesayre almak gerekiyor. O zamanda laptop oluyor sana deskop. Bazıları da monster ısınıyor konusu açılsa da alamadığım, hiç kullanmadığım laptop'a çamur atayım diye pusuda bekliyor. Alttaki konulara bakınca "asus ısınıyor" "msı sıcaklık sorunu" gibi bir yığın konu olmasına rağmen oralarda marka saldırısı göremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı