Abra A5 V16.6.5 nasıl?

Monster kullanıyorum ve Abra serisi. İğrenç bir şey. Kasası çok dayanıksız. Elinle bastırsan göçecek seviyede. Asla alınmaz. Sizin gibiler sadece marka var diye alıyor zaten onu. Araştırmadan almışsın bir de boş yap anca diyorsun. Sana "monstır" bilgisayarınla başarılar.

Hangi model.
Monster kullanıyorum ve Abra serisi. İğrenç bir şey. Kasası çok dayanıksız. Elinle bastırsan göçecek seviyede. Asla alınmaz. Sizin gibiler sadece marka var diye alıyor zaten onu. Araştırmadan almışsın bir de boş yap anca diyorsun. Sana "monstır" bilgisayarınla başarılar.

Eski modellerden bahsediyorsan bu dediklerin geçerli herkes Abra diyor model önemli model.

Monster kullanmıyorsan yorum yapma benim modelimle onun modeli arasındaki tek fark benimki 144 Hz sanki modeli kullanmış gibi boş yap anca.

Fiyat olarak bu daha iyi benim sözüm Monster'ı kötüleyenlere.
Namusun gibi savunmana gerek yok. Sen sıkıntı yaşamamış olabilirsin ama kullanılan malzeme kalitesi olarak kötü önermiyoruz.

2 yılı aşkındır kullandığım Abra A5 V13 var ve yeni modellerinin de eksisi var. Isınma en başta.
Zaten dostum herhalde Acer notebookda RAM upgrade yapılamadığını düşünüyorsun.

Hayır satın alınırken yapamıyorsun satın aldıktan sonra o RAM'ın aynısından alabilirsin.

Hangi model.

Eski modellerden bahsediyorsan bu dediklerin geçerli herkes Abra diyor model önemli model.

Monster'da falan mı çalışıyorsun? Burası Technopat ayrıca bir forum olduğunu unutma. Herkes fikrini belirtiyor ve sen yok öyle değil, böyle demekten hiç çekinmiyorsun. Herkes yanlış, sen doğrusunu biliyorsun.

Merhaba maksimum 8000 lira bütçe ile 16 GB RAM'i olan, serin çalışan ve 120Hz ekranlı bir laptop arıyordum. Monster Abra A5 16.6.5 bu tanımlara uyuyor. Linki aşağıya bırakıyorum. Fakat aklıma takılan konu marka. Monster markayı kötüleyen yorumlar internette çok var. Bu konuda tecrübesi olan var mı? Bu laptopu almalı miyim? Yoksa MSI, Acer gibi markalara mi bakmalıyım? Genellikle Black Desert Online, Tomb Raider gibi oyunlar oynuyorum.

Bende 15.5 modeli var memnunum hiçbir sıkıntısı görmedim fakat 450gb ssd var biraz az gibi.

Monster kullanmıyorsan yorum yapma benim modelimle onun modeli arasındaki tek fark benimki 144 Hz sanki modeli kullanmış gibi boş yap anca.

Fiyat olarak bu daha iyi benim sözüm Monster'ı kötüleyenlere.
Kardeş saçma konuşma. R5 4600H var Acer'da. Sen diyorsun ki ram 8 gb. Monsterda hem ram eklenebiliyor. EEE Acerda da ekleniyor. Onu geçtim işlemcisi 10200h'ı katlıyor. Acer kaldı ki Monsterdan kaliteli. Boş konuşma.
Mükemmel tercih olur.

Dostun bu hem 8gb hem de 60 Hz sanırım. Tavsiyen için teşekkür ederim yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı