Abra A5 v16.6 sürücüleri nasıl çalıştırılır?

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Tüm sürücüleri yükledim. Hepsi RAR şeklinde dosyada duruyor ancak nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Adım adım anlatırsanız iyi olur pek bilgim yok.

Tüm sürücüleri yükledim. Hepsi RAR şeklinde dosyada duruyor ancak nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Adım adım anlatırsanız iyi olur pek bilgim yok.
RAR dosyalarını açıp içindeki exe. dosyasını çalıştırmanız gerekiyor. Dosyayı açamıyorsanız Winrar indirmeniz gerekiyor.

Cihazla birlikte USB bellek gelmedi mi? USB bellek içindeki program hepsini yüklüyor. Winrar indirmenin de bir sakıncası yok tabii.

RAR dosyalarını açıp içindeki exe. dosyasını çalıştırmanız gerekiyor. Dosyayı açamıyorsanız Winrar indirmeniz gerekiyor.
Winrar'ı şu an indirdim. Şimdi ne yapmalıyım?
Cihazla birlikte USB bellek gelmedi mi? USB bellek içindeki program hepsini yüklüyor. WinRAR indirmenin de bir sakıncası yok tabii.

Güncel olması açısından siteden yüklerim sürücüleri diye düşündüm. Monster'ın flash belleğini biçimlendirip kurdum Windows'u.

Dosya Ekleri

• 16215077935182506479633880382011.jpg
    16215077935182506479633880382011.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 46
İndirin dosyayı açıp kurun. Sonra driverleri birlikte aç ile açın. Kuramadığınıza göre tahminimce winrar dosyaları. Sonra exe. dosyalarından çalıştırın. Otomaik kurarlar, ayrıca monster usb'lerinde driverleri çıkmıyor mu?

İndirdiğin sürücüler şimdi 3 kitap üst üste simge ile gözüküyor olmalı. Tıklayıp içine girince ".exe" olana tıklayıp yükle her birini.

Cihaz yeni olduğu için sürücüler de yenidir. En fazla ekran kartı sürücüsünü güncellerdin. :)

İndirdiğin sürücüler şimdi 3 kitap üst üste simge ile gözüküyor olmalı. Tıklayıp içine girince ".exe" olana tıklayıp yükle her birini.

Cihaz yeni olduğu için sürücüler de yenidir. En fazla ekran kartı sürücüsünü güncellerdin. :)

Hocam Exe'ler dosyalar falan tamam ama eskiden driver yüklendiğinde GeForce Experience falan gelirdi şu an yok. Acaba yanlış mı kurdum driverları. Hiçbir şey anlamadım. Her dosyada bulduğum ilk exe dosyasını çalıştırdım bir şeyler kurdu ve diğer dosyaya geçtim. Acaba her dosyada birden fazla exe mi var?

Geri
Yukarı