Abra A5 v17.1.3 DPC_WATCHDOG_VIOLATION hatası

Gamekiller

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
i5 11300H
Yeni bilgisayarım Monster Abra A5 v17.1.3'de arada sistem donuyor ve dpc_watchdog_vaıolatıon şeklinde mavi ekran hatası alıyorum.
Windows 10 Pro yüklüydü format attım ve Windows 11 Pro'ya geçtim ama hata düzelmedi 2 işletim sisteminde de aldım.
Oyunda falan sorun yok normal müzik dinlerken boştayken aniden donup kalıyor.

Minidump: minidump.zip

Yanlış bilgi
Bilgisayarınızın içindeki bir bileşen hasarlı. Servise götürmeniz gerekiyor.

Artı -2 Eksi
Ekran kartı driveri ile alakalı bir durum da söz konusu olabilir. Nereden bu karara vardınız?

Genellikle arızalı RAM, ekran kartı ve işlemci sorunlarında bu hata çıkıyor çünkü. Artı olarak Monster ve Abra serisini düşününce mantıklı geliyor.

Artı -2 Eksi
Nereden biliyorsun kartın arızalı olduğunu, bay kahin?
@merteknn
Ayrıca hiç de alakası yok hatanın ekran kartıyla. Bilip bilmeden konuşunca böyle oluyor işte.

BayHubTech SD kart okuyucusu var sanırım sistemde. Hatayı o verdiriyor.
Resmi sürücü sitesinden indirin ya da Donanım Kimliği verin, bulabilirsem sürücüsünü veririm.

Kart okuyucu sürücünüzü buradan temin edebilirsiniz:
Hocam güncel değildir diye Donanım Kimliği istemiştim ama adamların sitesi güncelmiş. Haklarını yemişiz. Attığınız için teşekkürler.
Ekran kartı driveri ile alakalı bir durum da söz konusu olabilir. Nereden bu karara vardınız?
İşte biz burada bu şüpheleri gidermek için varız. Genele takılmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce benzer bir sorunu yaşadığım için yorum yapmıştım ancak böyle sert bir çıkış beklemiyordum üstelik böyle bir üslupla.

Artı -1 Eksi
Daha önce benzer bir sorunu yaşadığım için yorum yapmıştım ancak böyle sert bir çıkış beklemiyordum üstelik böyle bir üslupla.
Allah aşkına, benzer sorun bile yaşasan da senin çözümün bu adamı belki çözmeyecek. Nereden biliyor ve bu kadar emin konuşuyorsun? Bir itirazın varsa Moderasyon Ekibi bekliyor zaten rapor için. O kadar da sert çıkışmadım, buna sert diyorsan yanlış yerdesin.
Yediğin yanlış bilgi uyarısı sanırım biraz ağrına gitmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı