Çözüldü Abra A5 v19.2.5 Düşük internet hızı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LuckyThing

Kilopat
Daha fazla  
Yeni laptop aldım Abra A5 v19.2.5 sürücülerini kurdum fakat internet hızı 20 MBPs'yi geçmiyor elimde eski laptop var onda böyle bir sorun mevcut değil sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada ben Monster'dan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum internet gidip gelmiyor veya dalgalanmıyor 20 de sabit kalıyor ya bir sürücü hatası var ya da modem ve laptop teknolojisi uyumlu değil modem eski TTNET modemi çünkü çalıştığım için çok kurcalama fırsatım olmadı modem ayarlarından veya sürücüden kaynaklı bir sorunsa ve çözersem sizi de bilgilendiririm.
Benim modemin teknolojisi çok eski de değil hani... Modemin dibindeyken sorunsuz çekiyor ama iki oda öteye gidince Wi-Fi çekmiyor. Eski bilgisayarın Bluetooth'u 3 oda uzaktan çekiyor ama bu Monster 1 oda sonrasında kopuyor. O komiğime gidiyor zaten.

Çünkü daha iyi bir F/P ürünü yoktu o sırada bulabildiğim. Ancak şimdi şu ürün kafamı karıştırdı açıkçası. DDR5 RAM var ve SSD'si sanırım 4.0

Bence bu daha çok F/P.

Sorun güç yönetiminden kaynaklanıyormuş biraz geç oldu ama sorunu çözdüm.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-08_165934306.png
    resim_2022-11-08_165934306.png
    84 KB · Görüntüleme: 31
Çözüm

Geri
Yukarı