Çözüldü Abra A5 V19.2 Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Çözüm
Garantisi varsa SSD'yi değişirler. Yok ise genel bir kontrol etseler iyi olur.
Garantisi var hocam öyle diyorsanız hiç SSD sökmeden bu hafta direkt bakıma götürüp durumu anlatırım. Yetkili servisin işlemlerini dönüşlerini buradan paylaşırım.
Teşekkürler.

Garantisi varsa SSD'yi değişirler. Yok ise genel bir kontrol etseler iyi olur.

Hocam disk yöneticisinden söylediğiniz SSD'yi deaktif edince. Bu süreç içerisinde hiç mavi ekran karşılaşmadım bir de ASUS M3 mouse kablosunu sürekli kullandığımdan başka bir USB portuna takarak değiştirdim bu süreç içerisinde konu içeriğinde bahsettiğimiz mavi ekran almıyorum çok şükür artık.
Teşekkürler @claus
Monster aracını yükleme. O bozuk SSD'yi komple sökün demiştim size. Sökün.
Diğerlerini anlamadım? Farklı kaç tane disk var? Onlar sağlam mı?

Farklı 1 tane disk var. Yeni aldım zaten 10 gün olmadı. Sağlam
Windows kurulumunu yaptıktan sonra sürücüleri Monster sitesinden değil sizin verdiğiniz linklerden yükledim demek istedim hocam.

1.5 ay geçmiş ve geri dönüş yapmamışsın ? Neden size yardım edeyim ? Doğru düzgün olumlu yada olumsuz dönüş yapmayanlara yardımcı olmak istemiyorum pek.
Emri vaki yapıp bu şekilde tavır takınmanıza gerek yok. Deprem bölgesine görevlendirmemiz çıktı,uzun zamandır oradaydım.Bilgisayarla uğraşmaya hatta kusura bakmayın size geriş dönüş yapmaya vaktimiz olmadığı için.

SSD durumu nedir ? Diskler ne durumda ?
1681326849017.png

Herhangi bir sorun gözükmüyor sağlık açısından

Yeni konular

Geri
Yukarı