Abra A5 v20.4 laptopa M.2 SSD tavsiyesi

SethSerkan

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Sizlere danışmak istediğim önemli bir konu var. Yaklaşık 1 ay önce notebook aldım. Ondan öncesinde ise uzun yıllar masaüstü PC kullanıyordum.
Bu ilk notebookum ve 532 GB SSD mevcut fakat şimdiden bile doldu birkaç oyunla. Notebook'u aldığım site sahibi ekstradan mevcut bir,
M.2 SSD slotu olduğunu söyledi fakat ben yine de size sormak istiyorum. Şu anki mevcut M.2 SSD Slotu'nun yanına yeni bir M.2 SSD slotu.
Takabilir miyim? Ve herhangi bir marka, özellikte ki ve bellekteki(örneğin: 532 GB, 1TB, 2TB,) rastgale bir M.2 SSD taksam uyumlu olur mu?
Daha önce masaüstü PC'ye RAM için kafama göre bir RAM almıştım ve uyumlu olmamıştı o yüzden emin olmak için sizlere danıştım.

Monster Abra A5 v20.4 i5-12450H PC'nin modeli budur. Videolara baktığımda yeni bir M.2 SSD için sabitlemek için vida sanırım olmuyormuş. Oraya.
Uygun bir vida alıp sabitlersem bir sorun olmaz herhalde? Ve ilk defa bir notebook içini açıyor olacağım videoları izledim.
Şarj bataryasının gücünü önce keseceğim, sonra işleme başlayacağım yani kısacası.

M.2 SSD alırken nelere dikkat etmeliyim? Bana ne gibi tavsiyeleriniz olur? Gerçekten yorumlarınız benim için çok önemli. Yorumlarınızı.
Esirgemezseniz çok sevinirim :)

Mağaza:

Değerli müşterimiz, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Canavarımızın anakartında 2 adet M.2 NVMe SSD yuvası mevcuttur. Saygılarımızla.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı