Abra A5 vs A7

limsthehellv2

Hectopat
Bu iki bilgisayar arasında tam 1000TL var. Gözle görülür fark A7'nin 17.3 inch olması fakat ben zaten 24inch 144Hz monitörümle kullanacağım için ekran büyüklüğünün benim için hiçbir önemi yok. İki laptopu da alsam kasa gibi kullanacağım. Merak ettiğim, A5 ile A7 arasında kasa olarak/sağlamlık olarak ciddi bir fark var mı? Aradaki 1000TL'yi göz ardı etmeye değecek bir fark var mıdır?

Hocam gerçekten laptop ihtiyacınız yok ise ekran kartını biraz düşürüp daha iyi bilgisayarlar toplayabilirsiniz. İtopya ve benzeri sitelerde örnekleri mevcut.

Bu iki bilgisayar arasında tam 1000TL var. Gözle görülür fark A7'nin 17.3 inch olması fakat ben zaten 24inch 144Hz monitörümle kullanacağım için ekran büyüklüğünün benim için hiçbir önemi yok. İki laptopu da alsam kasa gibi kullanacağım. Merak ettiğim, A5 ile A7 arasında kasa olarak/sağlamlık olarak ciddi bir fark var mı? Aradaki 1000TL'yi göz ardı etmeye değecek bir fark var mıdır?
Hocam biri 17 ekran biri 15.

Hocam gerçekten laptop ihtiyacınız yok ise ekran kartını biraz düşürüp daha iyi bilgisayarlar toplayabilirsiniz. İtopya ve benzeri sitelerde örnekleri mevcut.
Mühendislik okuyorum. Laptop olması şart.
Hocam biri 17 ekran biri 15.
Biliyorum hocam dediğim gibi benim için bir önemi yok monitörle kullanacağım. Sadece dediğim A7'nin kasası daha kaliteli olabilir mi ve 1000TL'ye değer mi?

Üzgünüm bütçem bu almak zorundayım. Bu fiyatlar genel fiyata göre çok uygun ayrıca. Ek olarak hoplatıp zıplatmak gibi bir niyetim yok ağırlıklı olarak yerleşik kullanacağım, kasa görevi görecekler. Sadece proje işlerim için okula götürmem gerekecek dolayısıyla laptop şart.

Bu ikisinden birini aldıktan sonra sorun yaşayıp burada konu açarsan linçlenirsin. A7 V11 veya V5 V18 alın paraya kıyıp. Attıkların sorunlu modeller.

Geri
Yukarı