Abra A5 vs Toplama

Arkadaşlar benim rahatlık yanım daha fazla bastı ve digiturk play alacağım için hdmi bağlantı yapacağım.Benim oda üst katta televizyon alt katta zaten 4 sene sonra üniversiteye başlayacağım bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum.Bu yüzden güçlü de bir bilgisaya lazım olacak bu laptop beni bu sene high ultra 30-60 fps 2.sene med 60 fps diger seneler low 25-30 fps idare etsin yeter.Şimdiden teşekkürler.
Edit: İmla

Üstteki mesajda da yazdığım gibi 4 sene sonra üniversite başlıyor.Bilgisayar mühendisliği istiyorum.Onun için de takdir edersiniz ki iyi bir pc lazım.Bu laptop beni diğer senelredeki fifaları kaldıracak kadar götürse yeter .Lise 4 te zaten çok vaktim olmayacaktır.Ayrıca digiturk play ile maç izleyeceğim televizyona bağlayarak.Bu yüzden mobilite bir tık daha ön plana çıktı.Bana yardım eden etmeyen tüm technopat ailesine teşekkür ediyorum.
Edit:Ekleme

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı