Abra A7 v.13.1.1'e uyumlu duvar kağıdı

Kalim_x

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Monster sitesinde " Abra RTX 3050 - Intel 11400" ve "Abra RTX 3050 Ti - Intel 11400h" şeklinde 2 tane duvar kağıdı bulunuyor. Abra A7 v13.1.1 için olması gereken duvar kağıdı "Abra RTX 3050 - Intel 11400h" şeklinde olması gerekir. Monster'la ne kadar yazışırsam yazışayım. Monster'a bu durumu ne kadar anlatırsam anlatayım web sitelerine bu duvar kağıdını koymadılar. Ben de kendi elerimle çok basit bir montaj işlemiyle yaptığım dıvar kağıdını, değerli Abra A7 v13.1.1 kullanıcılarının hizmetine sunuyorum. Güle güle kullanın.

Monster Abra A7 V13.1.1 - Benim Yaptığım Duvar kağıdı

İsterseniz Monster'ın kendi sitesindeki duvar kağıtlarına da göz gezdirebilirsiniz.
Monster'ın kendi duvar kağıtlarının bulunduğu site

Not: Monster'a bir sinirim yok. Ürettikleri bilgisayarlar çok güzel. Güzel ki kullanıyorum :)
Ama bu küçük detayları atlamasalar çok güzel olur. Sevgiler saygılar Monster'a.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam elinize sağlık, Allah başka dert vermesin. :D
:D Eyvallah hocam
Monster sitesinde " Abra RTX 3050 - Intel 11400" ve "Abra RTX 3050 Ti - Intel 11400h" şeklinde 2 tane duvar kağıdı bulunuyor. Abra A7 v13.1.1 için olması gereken duvar kağıdı "Abra RTX 3050 - Intel 11400h" şeklinde olması gerekir. Monster'la ne kadar yazışırsam yazışayım. Monster'a bu durumu ne kadar anlatırsam anlatayım web sitelerine bu duvar kağıdını koymadılar. Ben de kendi elerimle çok basit bir montaj işlemiyle yaptığım dıvar kağıdını, değerli Abra A7 v13.1.1 kullanıcılarının hizmetine sunuyorum. Güle güle kullanın.

Monster Abra A7 V13.1.1 - Benim Yaptığım Duvar kağıdı

İsterseniz Monster'ın kendi sitesindeki duvar kağıtlarına da göz gezdirebilirsiniz.
Monster'ın kendi duvar kağıtlarının bulunduğu site

Not: Monster'a bir sinirim yok. Ürettikleri bilgisayarlar çok güzel. Güzel ki kullanıyorum :)
Ama bu küçük detayları atlamasalar çok güzel olur. Sevgiler saygılar Monster'a.
Verdiğim duvar kağıdını yanlış. Doğrusu bu bağlantıdaki olacak.
:D eyvallah hocam

Verdiğim duvar kağıdını yanlış. Doğrusu bu bağlantıdaki olacak.
Monster, duvar kağıdı sitesinde ilgili düzeltmeyi yaptı. Bu konu da burada kapanmıştır.

Duvar Kağıtları

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı