Abra A7 v11.5 17, 3" oyun bilgisayarı alınır mı?

Yunusemre0101

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tongfang kasa kullanıyor laptop (Clevo olan değil.), bu yüzden tercih etme sebebim oldu. Bunun yerine bir öneriniz var mı? Eski konulara baktım ama linklerdeki ürünlerin hepsi tükenmişti.

Güzel laptop Muş indirimleri takip ederek alınabilir bence tongfang olmasıda büyük bir avantaj açıkçası . Rtx olmasıda iyi tam bir fiyat performan ürünü .

Teknik servisine dayanabilecekseniz güzel tercih.

Çok da kötü değil sanırım hocam, istanbuldayım zaten en kötü elden veririm. Şu ikisinden birini düşünüyorum, ikisi de tongfang kasa. Tek farkı ekran kartı 3050 / 3050 Ti olması.

Abra A7 v11.5​

Abra A7 v11.4​

Çok da kötü değil sanırım hocam, istanbuldayım zaten en kötü elden veririm. Şu ikisinden birini düşünüyorum, ikisi de tongfang kasa. Tek farkı ekran kartı 3050 / 3050 Ti olması.

Abra A7 v11.5​

Abra A7 v11.4​

Tabiki de Ti seçeneği ama fiyat biraz uçuyor ben yine de Ti'den yana kullanmanızı öneririm.

Çok önemli bir özelliği atlamışız biri MAT Led kullanıyorken biri IPS kullanıyor. Ve Ti modelinde MAT var. Ekranda canlı renkler istiyorsanız 11.4 almanızı öneririm.

Alinir.

Bu da alinir. Butceniz yetiyorsa.
Hocam hem bütçemi zorlayacağım, 2070 daha iyi olsa bile eski model kalıyor yine de 10. nesil işlemci falan. Onun haricinde güzel laptop ama güncel olmasını tercih ederim.
Tabiki de Ti seçeneği ama fiyat biraz uçuyor ben yine de Ti'den yana kullanmanızı öneririm.
500TL fark var, çok da değil aslında %5-10 arası fark var 100fps ve üstü alınan oyunlarda ama yüksek oyunlarda 2-3 FPS'e kadar düşüyor bu durum.

Geri
Yukarı