Abra A7 V12.1 17,3 oyun bilgisayarı alınır mı?

Monster çok fazla önermiyorum. Düşük bütçeli laptoplarında malzeme kalitesi berbat ve asla önermem. Sıkıntı yaşayanlar çok. Casper'da önermiyorum ısınma problemi var. Bütçe varsa MSI, ASUS, Acer'a yönelin. Eğer bütçe fazlaysa Monster alınır yüksek bütçeli laptoplarında malzeme kalitesi güzel.

Laptop önerebilir misin bütçe 7.200 TL Max.

Hocam ısınma sorunu falan yok eski laptoplardaki menteşe problemini falan hala söylüyorlar ama yok öyle bir şey bu 2020 ve 2019 kasaları çok daha iyi.
Laptop önerebilir misin bütçe 7.200 TL Max.

A7 v12.2 kullanıyorum. Turbo açıkken 90 derecelere kadar çıkıyor işlemci. O yüzden Turbo kapalı kullanıyorum. En fazla 75 görüyor. Belli oyunlar oynuyorum zaten. Hitman 2'de Ultra ayarlarda 55-70 FPS arası alıyorum. CoD Warzone'da yine Ultra ayarlarda 50 FPS civarı alıyoum. Ben memnunum. Başka sorun varsa alayım.

Bu laptop alınır mı arkadaşlar? Isınma sorunu vs. var mı?

Yerinde olsam 3000 serisini beklerdim kardeşim. Yeni oyunlar 3000'e göre üretilecek eski nesiller elde patlayabilir.

A7 v12.2 kullanıyorum. Turbo açıkken 90 derecelere kadar çıkıyor işlemci. O yüzden Turbo kapalı kullanıyorum. En fazla 75 görüyor. Belli oyunlar oynuyorum zaten. Hitman 2'de Ultra ayarlarda 55-70 FPS arası alıyorum. CoD Warzone'da yine Ultra ayarlarda 50 FPS civarı alıyoum. Ben memnunum. Başka sorun varsa alayım.

Hocam CoD Warzone ayarlarını atar mısın ben her şey düşükte bile FPS düşmesi yiyorum nedense.
Yerinde olsam 3000 serisini beklerdim kardeşim. Yeni oyunlar 3000'e göre üretilecek eski nesiller elde patlayabilir.

3000 serisi laptop 7-8K fiyatında bul alalım.

Ya dostum ASUS TUF serileri hem 60Hz hem de ısınma sorunları var Acer'ı bilmiyorum Casper'dan uzak dur HP'den de uzak dur MSI pahalı bunlara göre kalanı sen seç çünkü bu teknoloji işi şans işi bende alırken çok zorlandım Monster aldım teknik servisi çok iyi diyorlar.

Geri
Yukarı