Abra A7 v12.1.5 17, 3" Gaming laptop alınır mı?

TheRogue

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar size birkaç sorum olacak;
1-Monster Abra A7 v12.1.5 sizce bu fiyata alınır mı?
2-Malzeme kalitesi konusunda kötü diyorlar kullanan arkadaşlar kendi tecrübelerini aktarabilir mi?
3-RAM'lerin markası yazmıyor o konuda biraz şüphelendim. Çok önem arz eder mi?
4-Soğutması nasıl?

1- Alınır.

2- Bence yeterli. SSD ilavesi için söküp takarken inceledim. Dandik bir plastik değil.

3- Bendeki 12.1.1'de XPG Hunter bellekler var. Büyük ihtimalle aynıdır.

4- GeForce Experience programının optimize ettiği ayarlar ile GTA V ve COD Warzone oynuyorum. 60-70 derece arasında geziyor. Yaz aylarına girdik biraz daha sıcak çalışması normal.

1- Alınır.

2- Bence yeterli. SSD ilavesi için söküp takarken inceledim. Dandik bir plastik değil.

4- GeForce Experience programının optimize ettiği ayarlar ile GTA V ve CoD Warzone oynuyorum. 60-70 derece arasında geziyor. Yaz aylarına girdik biraz daha sıcak çalışması normal.

120Hz tazeleme hızı olan panelin kaç MS gecikmesi olduğu hakkında bir bilginiz var mı acaba?

Parça parça sorduğum için özür dilerim ama bu GeForce Experience programının optimize ettiği ayarlar nasıl ultra mı high mı genel olarak? Birde bu ayarlarda aldığınız fpsler nedir drop vs. yaşıyor musunuz?
1- Alınır.

4- GeForce Experience programının optimize ettiği ayarlar ile GTA V ve COD Warzone oynuyorum. 60-70 derece arasında geziyor. Yaz aylarına girdik biraz daha sıcak çalışması normal.

Geri
Yukarı