Abra A7 V12.4.1 aniden kapandı

HazretiMagma

Femtopat
Arkadaşlar selam. Daha 10 dakika önce Monster oyun oynarken kapandı ve ilk defa oldu. Dua ettim inşallah elektrik kesilmiştir diye ve kesilmemiş. Monster Abra A7 V12.4.1. kullanıyorum. Sıcaklık 95 dereceyi aştığında kapanıyor diye biliyorum fakat bana uyarı falan bir şey gelmedi. Sizce nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
100 dereceyi geçince kendini kapatır ama bu kapanma sebebi kesinlikle ısıdan diyemeyiz. Sorun tespiti yapılması lazım. 95 derecede uyarı vermesi diye bir olay yok. Ona güvenme yani zaten ağır oyunların çoğunda 95 derece üstü çalışıyo UV yapmadıysan.

100 dereceyi geçince kendini kapatır ama bu kapanma sebebi kesinlikle ısıdan diyemeyiz. Sorun tespiti yapılması lazım. 95 derecede uyarı vermesi diye bir olay yok. Ona güvenme yani zaten ağır oyunların çoğunda 95 derece üstü çalışıyor UV yapmadıysan.

Yapmadım şöyle ben her oyun oynarken MSI Afterburner açık ve Max 92 derece gördüm ve daha dün artık manyak olmuştum baka baka ve sildim ondan dolayı bakmadım ve aniden kapandı PC anlamadım. Ben bunu neden kapandığını nereden anlayabilirim?

Yatağın üzerine falan mı koydunuz? Eğer koyduysanız hava akışını kestiğinizden dolayı kapanmış olabilir. Bilgisayarı yeniden çalıştırdığını belirtmemişsin. Eğer çalıştırdıysan biraz daha bak sorun hala devam ederse arıza tespiti yapılması lazım. Eğer bilgisayar şu anda açılmıyorsa servise ulaş derim.

Yapmadım şöyle ben her oyun oynarken MSI Afterburner açık ve Max 92 derece gördüm ve daha dün artık manyak olmuştum baka baka ve sildim ondan dolayı bakmadım ve aniden kapandı PC anlamadım. Ben bunu neden kapandığını nereden anlayabilirim?
Servisle iletişime geçmen lazım başka çare yok. Eğer arıza başka bir şeyden kaynaklanıyorsa daha fazla büyümeden halletsinler. Isıdan kaynaklıysa zaten temizleyip gönderirler.

Yatağın üzerine falan mı koydunuz? Eğer koyduysanız hava akışını kestiğinizden dolayı kapanmış olabilir. Bilgisayarı yeniden çalıştırdığını belirtmemişsin. Eğer çalıştırdıysan biraz daha bak sorun hala devam ederse arıza tespiti yapılması lazım. Eğer bilgisayar şu anda açılmıyorsa servise ulaş derim.

Bilgisayar kapandı heemen 5 snaiye bile geçmeden tekrar bastım çalıştı bilgisayarıda 1 ay önce servise göndermiştim başka bir sorunum vardı birgisayar gayet normal denmişti elektrikler 1 saniyelik bile kesilmiş olabilirimiki çünkü pili çekik oynuyoum.
Servisle iletişime geçmen lazım başka çare yok. Eğer arıza başka bir şeyden kaynaklanıyorsa daha fazla büyümeden halletsinler. Isıdan kaynaklıysa zaten temizleyip gönderirler.
bilgisayar kapandı heemen 5 snaiye bile geçmeden tekrar bastım çalıştı bilgisayarıda 1 ay önce servise göndermiştim başka bir sorunum vardı birgisayar gayet normal denmişti elektrikler 1 saniyelik bile kesilmiş olabilrmiki çünkü pili çekik oynuyoum

Yeni konular

Geri
Yukarı