Abra A7 v12.5.5 RAM önerisi

Yıllardır 10 15 TL ye satılan lisansları 100 lerce bilgisayarda kullandım kullandırttım herhangi bir sorun yaşamadık. Hayır sogutması son derece başarılı 90 93 derece de kullanan arkadasın ne durumda kullandıgını bilemediğim için yorum yapamam. Fakat benim elimde Ryzen 7 4800 ve 1650ti li olan modeli vardı ve ben 75 80 dereceyi geçememiştim. Ek olarak işlemci 90 93 derece görünse de bu sıcaklıgı kullanıcı için klavye ve kasaya yansıtmadıgından dolayı sizi rahatsız etmez. Sürekli bu sıcaklıklarda kullanılması da cihaza zarar vermez bunlar mobil işlemci oldugu ıcınde bu kadar performansa karsılık bu kadar ısınması da son derece normaldir. En azından kullanılan malzeme ve bileşenler kaliteli oldugu ıcın diğer markalara nazaran sorun yasayacagınızı sanmıyorum. Yaşasınız bile Lenovo nun servisi ile yakın zamanda bir servis süreci yaşadık ve son derece profesyoneller.

Yıllardır 10 15 TL'ye satılan lisansları 100 lerce bilgisayarda kullandım kullandırttım herhangi bir sorun yaşamadık. Hayır sogutması son derece başarılı 90 93 derece de kullanan arkadasın ne durumda kullandıgını bilemediğim için yorum yapamam. Fakat benim elimde Ryzen 7 4800 ve 1650 Ti'li olan modeli vardı ve ben 75 80 dereceyi geçememiştim. Ek olarak işlemci 90 93 derece görünse de bu sıcaklıgı kullanıcı için klavye ve kasaya yansıtmadıgından dolayı sizi rahatsız etmez. Sürekli bu sıcaklıklarda kullanılması da cihaza zarar vermez bunlar mobil işlemci oldugu ıcınde bu kadar performansa karsılık bu kadar ısınması da son derece normaldir. En azından kullanılan malzeme ve bileşenler kaliteli oldugu ıcın diğer markalara nazaran sorun yasayacagınızı sanmıyorum. Yaşasınız bile Lenovo'nun servisi ile yakın zamanda bir servis süreci yaşadık ve son derece profesyoneller.

Ekran kartı 4 GB olması sıkıntı eder mi?

Hayır bir sorun teskil etmez 3050 ve 3050ti son derece iyi kartlardır zaten 4 GB de yeterlidir.

Tabi memnuniyetle yardım ederim. Sunuda belirteyim Lenovo cihazlar son zamanlarda inanılmaz satıslar yapıyor. Kullanıcılardan biri de ben olarak memnunuz. Dell de cok kalitelidir. Fakat Lenovo da 165 Hz ekran var bu ekstra cabası. Satıcılarda iyi fiyatlarda son derece makul fiyatlar ucmadan dolar yükselmeden tercih edebilirsin. İyi geceler.

Tabii memnuniyetle yardım ederim. Şunu da belirteyim Lenovo cihazlar son zamanlarda inanılmaz satıslar yapıyor. Kullanıcılardan biri de ben olarak memnunuz. Dell de cok kalitelidir. Fakat Lenovo da 165 Hz ekran var bu ekstra cabası. Satıcılarda iyi fiyatlarda son derece makul fiyatlar ucmadan dolar yükselmeden tercih edebilirsin. İyi geceler.

Size de.
Tabii memnuniyetle yardım ederim. Şunu da belirteyim Lenovo cihazlar son zamanlarda inanılmaz satıslar yapıyor. Kullanıcılardan biri de ben olarak memnunuz. Dell de cok kalitelidir. Fakat Lenovo da 165 Hz ekran var bu ekstra cabası. Satıcılarda iyi fiyatlarda son derece makul fiyatlar ucmadan dolar yükselmeden tercih edebilirsin. İyi geceler.

Sizce hangisi daha mantıklı.

Bu arada bu RAM'lar DDR4 imiş DDR5 ile ne farkı var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı