Çözüldü Abra A7 v13.2 DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Ekran kartı
nvidia geforce rtx 3050 ti
Merhaba, 2-3 ay önce Monster Abra A7 v13.2 laptop almıştım fakat aldığım günden beri günde en az 1-2 defa mavi ekran hatası alıyorum. Önce DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası veriyor, sonrasında ise yeniden başlayıp whea uncorrectable diyor. Cidden ne yapacağımı bulamadım, bilgisayarımda minidump dosyasını da bulamadım. Her yolu denedim, memorydump dosyası falan da yok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam onu silerseniz klavyenin ışığını nasıl değişekceksiniz?

Hocam zaten ben normalde de klavyenin ışığını kullanmıyordum klavyemin ışığını kapatıp sildim uygulamayı ve halen bir mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım.

Arkadaşlar 1 ay oldu benim sorunum galiba çözüldü çünkü 1 kere bile mavi ekran sorunu ile karşılaşmadım harici bir klavye taktım ve kafam çok rahat.
Klasik önerilerim var amacım dalga geçmek değil yardımcı olmaktır lütfen yanlış anlamayın. Formatlamayı deneyin daha sonra Monster Notebook'ın içinden sürücü flash belleğı çıkıyor diye biliyorum onu kullanıp surücüleri bastan yükleyin son çare olarak Monster müşteri hizmetlerini aramanızı tavsiye ederim. Ayrıca yüklü bir antivirüs programi varsa silmeyi deneyin.

Klasik önerilerim var amacım dalga geçmek değil yardımcı olmaktır lütfen yanlış anlamayın. Formatlamayı deneyin daha sonra Monster Notebook'ın içinden sürücü flash belleğı çıkıyor diye biliyorum onu kullanıp surücüleri bastan yükleyin son çare olarak Monster müşteri hizmetlerini aramanızı tavsiye ederim. Ayrıca yüklü bir antivirüs programi varsa silmeyi deneyin.
Ben format attım fakat bu hataları hala alıyorum üstelik bilgisayar 2 aylık henüz ne yapacagımı bilmiyorum sinir krizi geçiriyorum artık 😔

Merhaba, 2-3 ay önce Monster Abra A7 v13.2 laptop almıştım fakat aldığım günden beri günde en az 1-2 defa mavi ekran hatası alıyorum. Önce DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası veriyor, sonrasında ise yeniden başlayıp whea uncorrectable diyor. Cidden ne yapacağımı bulamadım, bilgisayarımda minidump dosyasını da bulamadım. Her yolu denedim, memorydump dosyası falan da yok. Yardımcı olur musunuz?
Aynı sorun bende de vardı, yanlış hatırlamıyorsam ağ sürücülerini sil yükle yaparak çözmüştüm. ( Ama sorunu kesin olarak anlayabilmemiz için minidump dosyasını atmanız kesinlikle şart ) Onun dışında direk monster servisini arayın.

2 defa Monster teknik servise gönderdim ama format atıp yolluyorlar cidden şaka gibi bende kendim çözmeye karar verdim.

Teknosa'dan almıştım da teknosayami gitmem lazım Monster servisimi aramam lazım.

Bence boşa gitme 2 defa götürdüm ve sadece işletim sistemini sıfırlayıp geri gönderdiler şaka gibi ya.

2 defa Monster teknik servise gönderdim ama format atıp yolluyorlar cidden şaka gibi bende kendim çözmeye karar verdim.

Bence boşa gitme 2 defa götürdüm ve sadece işletim sistemini sıfırlayıp geri gönderdiler şaka gibi ya.

Bence boşa gitme 2 defa götürdüm ve sadece işletim sistemini sıfırlayıp geri gönderdiler şaka gibi
Ya nasıl duzelticez minidump dosyası falan oluşmuyor ki

Ali'beyin verdiği şekilde ayarları yapın. Sonra mavi ekran alınca dosyaları gönderin.

Ali'beyin verdiği şekilde ayarları yapın. Sonra mavi ekran alınca dosyaları gönderin.
Minidump yerine DumpStack diye bir dosya oluşuyor onu yollasam yardımcı olurmusunuz?

Geri
Yukarı