Abra a7 v3.1 mi abra a5 v2.1 mi

Adigevune

Kilopat
Yer
Bayrampasa
Daha fazla  
Merhabalar uzun
s1.gif
bir sure paramı biriktiriyorum ve iyi bir oyun laptopu almak istiyorum.

Benim için önemli olsan şeyler :
Oyunlardaki fpsler oyunların takilmamasi

Önemli olmayan şeyler :
Klavye şarj vb şeyler zaten harici klavye ile oynayacağım ve hep prize takılı olacak

Sizce oyunlardaki performansini göz önüne alırsak hangisini almalıyım hangisi bana daha iyi performans sunar ? Teşekkürler.

İkisininde oyun performansı aynı.Abra a5 v2.1 var bende açamadığı oyun görmedim şu ana kadar zaten güçlü bir kart.Senin zevkine kalmış a7 nin ekranı 17.3 büyük ekran seviyorsan a7 alabilirsin.Tek bir kötü yanı olarak kamerası kötü diyebilirim göstersin yeter türünden.

Bende abra a7 v3.1 kullanıyorum ekranın 17.3 inç olması dışında diğer modelle pek farkı yok. 17.3 inç senin için bir artı mı yok sa bir eksi mi bunu düşünmek gerek.
Ben sana örnek olması için 17.3 inç'in artılarını ve eksilerini yazayım.
Artıları:
+Büyük ekranın oyunlarda ve videolarda verdiği göz doyurucu zevki.
+Kasanın daha ferah ve bileşenlerin bir nebze de olsa daha rahat ve iyi soğutulması.
Eksileri:
-17.3 inç'e uygun sağlam bir laptop çantası bulmak zor, var olanlarda fiyatları açısından diğerlerine kıyasla gayet tuzlu olması.
-Büyük bir kasaya sahip olduğu için taşırken biraz daha dikkat istemesi çarpma vb. durumlar için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı