Monster Abra A7 mi? A5 mi?

Sizce Abra A7 v6.1.1 mi? Abra A5 v4.1.1 mi?

• Abra A7 v6.1.1

• Abra A5 v4.1.1

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
İkisi arasında kalıp A7-v6.1 aldım.

A5-v4.1.1:
Avantajları 4 GB GTX960M, 2+1 Hoparlör, 2xm.sata yuvası. Dezavantajları 15.6" ekran, kasa tasarımı (Clevo'nun en kötü tasarımı bence), S/PDIF Dijital Çıkışı olmaması.

A7-v6.1: Avantajları 17.3" ekran, ONKYO Hoparlör, S/PDIF Dijital Çıkışı olması, Kasa Tasarımı. Dezavantajları 2 GB GTX960m, 1xm2.sata yuvası.

Karar senin.
İkisi de birbirinin zıttı 4 GB belleği beni kendi tarafına çekiyor bundan 3-4 sene sonra 2 GB bellek ile sıkın yaşar mıyım acaba benim şuan ki ekran kartımın çözünürlüğü 1600*900 olmasına rağmen GTA 5 de belleğimin 1024 olması yüzünden 1600*900 çözünürlüğünde oynayamıyorım abra a7 ile de 3-4 sene sonra ki oyunlarda bu olay ile karşılaşabilir miyim? Abra a5 de karşılaşmaz mıyım? bunların cevabı çok önemli benim için çünkü 4-5 sene daha değiştiremem.

Ignore suggested limits seçeneğini aktif ederseniz istediğiniz kadar belleğinizi aşabilirsiniz.

A7 V6.1.1'i düşünebilirsiniz ki GTX 960M'e zaten 2 GB VRAM yeterli, ama bazı oyunlarda texture ayarlarını sırf bu yüzden kısmanız gerekebilir. Karar sizin.

A7 V6.1.1'i düşünebilirsiniz ki GTX 960M'e zaten 2 GB VRAM yeterli, ama bazı oyunlarda texture ayarlarını sırf bu yüzden kısmanız gerekebilir. Karar sizin.
Birkaç sene sonrada a7 nin 2gb lik belleği ile sorun yaşar mıyım? Yeni çıkan oyunlarda ekran arsındaki 2-3 inchlik fark çok fazla mı? (Oyunları very high de oynamak istiyorum)

Bence a7 al. Çünkü a5 de ssd yok ve bu işini bayağı zorlaştıracak. Ve benim anlamadığım bişi var. Aynı ekran kartının gb leri nasıl farklı oluyoru ki?? Çok saçma. Hem 2gb ekran kartıyla da rahat oynarsın oyun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı