ABRA A7 V5.1.1 macOS Mojave USB olmadan boot etmek

deepnees

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstüne geldim fakat video rehberdeki masa üstünde bulunan KEALEFIMJV klasörü bende çıkmıyor. Onlarlar ise Clover Efı ve Install macOs Mojave diskleri.
[Çözüm] macOS USB Olmadan Boot etme - Technopat Sosyal
Tamamdır takip ettim. Clover configuratoru indirdim. Videodaki işlemleri yaptım. Konuda NO NAME bölümü oluşturun demişsiniz ancak nasıl yapılacağını çözemedim. Videodaki gibi USB içindeki Clover içindeki 2 klasörü Efı içine attım. config dosyasını açtım. Devices kısmına
kısmındaki cihaz kimliği 0x4168086 olarak yazdım. Videodaki seçili tikleri bende işaretledim.
Graphics kısmında yabancı forumlarda yazılanlara göre belirtilen 0x0a260006 ig platform id kısmına yazdım. Inject Intel ve videoda gözüken diğer seçenekleride işaretledim. Kaydettim çıkardım reset attım. Clover Boot Options kısmında add clover boot options for all entries seçtim başlattım USB çıkardım reset attım.
3 secenek geldi. Boot FileVault Prebooter from preboot. Boot macos Install Prebooter from preboot. Boot macOS from mojave. İlk ve son seçeneğe tıkladığımda reset atıp kapatıyor. 2. seçenekte erişilemez işareti var.
Tamamdır hocam teşekkürler her şey için hallettim onuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı