Çözüldü Abra V13.2 Valorant performansı düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Teşekkürler. Son bir sorum olacaktı. Hocam görseldeki kullanım süresi her şeye minimum ayarlarda kullanmama rağmen normal mi? İlk gün bilgisayarı şarj etmeden kullandım. Acaba bu sorun olmuş mudur?
Hocam bende de aynı model var monster bu modellerin bataryasını çok küçük ürettiği için en düşük ayarlara bile çeksen max 1.5-2 saat pilde kullanabilirsin. Birde batarya optimizasyonu yapmanı öneririm. Batarya sağlığı açısından büyük önem teşkil ediyor.

Hocam iyi akşamlar abra a7 v13.2 aldım. Oyunlarda en yüksek ayarlarda 100 fps alıyorsam ayarları en düşüğe çektiğim zaman yine 100 fps alıyorum valorant,cs,lol,pubg,fort gibi oyunlarda bu şekilde. Ayarları düşüğe çektiğimde sadece ekran kartı kullanımım düşüyor sizin de bu şekilde mi acaba bir yardımcı olur musunuz?

Hocam iyi akşamlar abra a7 v13.2 aldım. Oyunlarda en yüksek ayarlarda 100 fps alıyorsam ayarları en düşüğe çektiğim zaman yine 100 fps alıyorum valorant,cs,lol,pubg,fort gibi oyunlarda bu şekilde. Ayarları düşüğe çektiğimde sadece ekran kartı kullanımım düşüyor sizin de bu şekilde mi acaba bir yardımcı olur musunuz?
Benim de aynı şekilde hocam. Sadece sizdeki bir sorun değil

Hocam bunun sebebi oyunların grafik işlemciyi tam olarak kullanamıyor olmasındandır.
Öncelikle bilgisayarın güç adaptörünün fişe takılı olduğundan emin olun.
Benim de aynı şekilde hocam. Sadece sizdeki bir sorun değil

Daha sonra ekteki işlemleri uygularsanız olumlu sonuç alacaksınız. Bu sayede bilgisayar grafik işlemciyi tam güçte kullanacak. Son işlemde "Kaydet" deyip bilgisayarı yeniden başlatmayı unutmayın.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    43,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 2.png
    2.png
    50,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 3.png
    3.png
    54,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 4.png
    4.png