Abra v16.6 güncel BIOS dosyası nereden bulunur?

Tamamdır hocam bu arada size link mi verdiler yoksa direkt dosyayı mı paylaştılar bir de sürümü nedir hocam ?
Bu arada benimki abra v16.6 sizinki 16.6.5'miş fark var mıdır acaba ben 16.6 için mail attım bakalım nasıl cevap verecekler.

Tamamdır hocam bu arada size link mi verdiler yoksa direkt dosyayı mı paylaştılar bir de sürümü nedir hocam ?
Bu arada benimki abra v16.6 sizinki 16.6.5'miş fark var mıdır acaba ben 16.6 için mail attım bakalım nasıl cevap verecekler.
Link şeklinde ve 01.07.13TFB5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkte de 16.6 diye yazıyor.

😞Hocam benimki zaten bu. Sizin şu an kaç ki DxDiag üzerinden bakar mısınız?
Ben de Bilecik'te oturuyorum şaşırdım ve kim olduğunuzu merak ettim açıkçası :D

Hocam bana aynı BIOS sürümünü göndermişler şaka gibi ya 01-07-13TFB5.

Bilmenize gerek yok bence hocam😅
Haklısın :D
Bu arada aynı sürümü göndermeleri komikmiş ben de mail attım o kadar heyecanlanıp. Bana da güncel bios derler şimdi.
Acaba ismi aynı da içeriği mi farklı desem ? Gönderdikleri dosyaya bakamıyor muyuz ki hangi sürüm olduğuna belki başlık farklıdır.

Haklısın :D
Bu arada aynı sürümü göndermeleri komikmiş ben de mail attım o kadar heyecanlanıp. Bana da güncel bios derler şimdi.
Acaba ismi aynı da içeriği mi farklı desem ? Gönderdikleri dosyaya bakamıyor muyuz ki hangi sürüm olduğuna belki başlık farklıdır.
Acaba bu bios sürümü temiz sürüm olabilir mi? Limitsiz bi sürüm🤔

Dosya Ekleri

• 20220202_153607.jpg
    20220202_153607.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 51
Bence de öyle çünkü yeni diye isimlendirmişler. Piyasaya da aynı sürümle çıktı bu niye sonuna yeni eklesinler ki ? Monster destek bana bios yollarsa soracağım ben de.
Öğlen 2 de yazdım hala cevap gelmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı