AC 4 Black Flag için anahtar kodu girilince "we're unable to register this" hatası

obolasa

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Steam'den AC4 Black Flag aldım bugün oyunu açtıgımda Ubisoft'ta key istedi key girince böyle bir hata çıkıyor; we're unable to register this Game to your Ubisoft account right Now as the Ubisoft server is unavailable. Oyun Ubisoft'a eklenmiyor oyuna giremiyorum diğer AC oyunlarını sıkıntısız ekledi ama bir tek bu birkaç kişide daha varmış. Çözümünü bilen arka daşlar yazarsa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Steam'den AC4 Black Flag aldım bugün oyunu açtıgımda Ubisoft'ta key istedi key girince böyle bir hata çıkıyor; we're unable to register this Game to your Ubisoft account right Now as the Ubisoft server is unavailable. Oyun Ubisoft'a eklenmiyor oyuna giremiyorum diğer AC oyunlarını sıkıntısız ekledi ama bir tek bu birkaç kişide daha varmış. Çözümünü bilen arka daşlar yazarsa güzel olur.
Hocam hallettin mi? Hallettiysen nasıl yaptın? Şuan bu hatayı bende alıyorum.

Ubisoft destek birkaç öneride bulundu Ubisoft yeniden yükle falan filan hiçbir şey düzeltmedi hepsini yaptım olmayınca iade ettim genelde çoğu kişi bu oyunu Ubisoft Store üzerinden almayı tercih ediyormuş Steam keyleri sıkıntılıymış.

Ubisoft'ta oyun pahalı Steam'da indirime girmişken alayım dedim. Başka bir konuya baktım. Ubisoft sunucuların da sıkıntı varmış kodu ondan dolayı kabul etmiyormuş. Daha sonra tekrar deneyin yazmışlar. Belki başka bir çözümü vardır diye senin açtığın konuya yazdım fakat sende bulamamışsın.

Oyunu daha önce korsan olarak oynadım fakat hiçbir zaman bitirmedim. Başlarını oynadım %20-30 falan sonra bıraktım hep. Şimdi de oyun indirime girmişken alıyım dedim.

Gene alırsın dert etme düzeltirler ama kış indirimi biterse zamda gelebilir oyuna. Ben AC Odyssey season Pass alacağım 2 DLC AC3 ve liberation HD yanında varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı