AC Mirage ve Alan Wake 2 alınır mı?

Oynanış ile sistem gereksinimlerinin uzaktan yakından alakası yok, ağır oynanış ne alaka?
Önemli olan motor değil motoru nasıl kullandıkları, gördüğüm kadarıyla motorun sınırlarını zorlama gibi bir iddiaları yok.
1060 medium 60 FPS veremese bile Low-Med FSR ile verir.
Hayli hayli yüksek ayarlarda oynarsınız.
Malum fiyatlar böyle.

Ayrıca böyle bir kart yok.

Peki hocam bu iki oyun arasından alacak olsanız siz hangisini tercih ederdiniz.

Peki hocam bu iki oyun arasından alacak olsanız siz hangisini tercih ederdiniz.
Bilip bilmediğiniz, belki adını bile duymadığınız yeni-eski, farklı türlerde tonla oyun deneyimledim.
Kendime ait oyun arşivim var, koleksiyon gibi düşünebilirsiniz.
Bir süre sonra, insanlarla binlerce kez tartışmaya girdikten sonra şunu anlıyorsunuz, gerçekten kötü olmadığı sürece "Zevkler ve Renkler".
Benim şahsi fikrimi soracak olursanız;
Alan Wake serisine hiçbir zaman tam anlamıyla olmuş gözüyle bakmadım.
Düşüncem ikinci veya herhangi bir isimle gelecek devam oyununun tamamlayıcı olacağıydı, ki 11 senedir de yeni birşey yapmadılar. İkinci oyuna benim de epey merağım, şüphem ve umudum var, kararsızım.
Öte yandan AC serisi kendini kanıtlamış, Türk oyuncularında en sevdiği serilerdendir.
Ben hiçbir zaman bayılmadım ya da berbat bulmadım, bazı oyunları diğerlerine göre kendini belli etsede halen daha en iyi formülü oturtmuş değiller.
Ki Mirage eski oyunların tarzında gelmekte, ikisi arasında tercih yapmak için ben olsam beklerdim ama konu fiyatlar olunca mümkün değil.
Size önerim daha çok zevk alacağınızı düşündüğünüz ve uzun süren oyunu almanız, malum her hafta oyun alamıyoruz.

Bilip bilmediğiniz, belki adını bile duymadığınız yeni-eski, farklı türlerde tonla oyun deneyimledim.
Kendime ait oyun arşivim var, koleksiyon gibi düşünebilirsiniz.
Bir süre sonra, insanlarla binlerce kez tartışmaya girdikten sonra şunu anlıyorsunuz, gerçekten kötü olmadığı sürece "Zevkler ve Renkler".
Benim şahsi fikrimi soracak olursanız;
Alan Wake serisine hiçbir zaman tam anlamıyla olmuş gözüyle bakmadım.
Düşüncem ikinci veya herhangi bir isimle gelecek devam oyununun tamamlayıcı olacağıydı, ki 11 senedir de yeni bir şey yapmadılar. İkinci oyuna benim de epey merakım, şüphem ve umudum var, kararsızım.
Öte yandan AC serisi kendini kanıtlamış, Türk oyuncularında en sevdiği serilerdendir.
Ben hiçbir zaman bayılmadım ya da berbat bulmadım, bazı oyunları diğerlerine göre kendini belli etse de halen daha en iyi formülü oturtmuş değiller.
Ki Mirage eski oyunların tarzında gelmekte, ikisi arasında tercih yapmak için ben olsam beklerdim ama konu fiyatlar olunca mümkün değil.
Size önerim daha çok zevk alacağınızı düşündüğünüz ve uzun süren oyunu almanız, malum her hafta oyun alamıyoruz.

Çok teşekkür ederim hocam değerli fikirleriniz için. İki oyunun oynanış süresi de birbirine yakın durumda şu an zaten o yüzden 1 ay daha bekleyip ona göre karar vereceğim. O zamana kadar da fiyatlarda pek bir değişiklik olmayacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı