AC Odyssey alınır mı?

Stoneber

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
1TB, 3500MB okuma ve 3000MB yazma
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
H510
İşlemci
i5 11400
AC Odyssey almayı düşünüyorum güzel bir oyun gibi geliyor. Bana bazıları tekrar ettiğini söylemiş onun hakkındaki yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Ayrıca şu ana kadar hiç AC oyunu oynamadım bu ilk olacak.

AC Odyssey almayı düşünüyorum güzel bir oyun gibi geliyor. Bana bazıları tekrar ettiğini söylemiş onun hakkındaki yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Ayrıca şu ana kadar hiç AC oyunu oynamadım bu ilk olacak.

Alınır neden alınmasın bitirdikten sonra mutlaka originside oyna derim hocam iyi sosyaller.

Oyunun 100 saat sürmesi sebebiyle(Sadece hikâye 15-20 saatte bile bitiyor aslında) bir noktadan sonra sıkıyor fakat yine de son üçlemenin arasında en iyisi diyebilirim. Hiç AC oyunu oynamamak fark etmez çünkü serinin AC evreniyle bağı baya koptu sayılır. Özellikle AC Valhalla ve Dawn of Ragnarok DLC'sini oynayanlar anlar dediğimi.

Alınır neden alınmasın bitirdikten sonra mutlaka originside oyna derim hocam iyi sosyaller.
Odyssey'den sonra Origins çok kötü gelebilir. Odyssey, Origins'in eksiklerini kapatan bir oyun sayılır.

Origin'den daha iyi bir oyun fakat sürekli kullanmayacağın çer çöp düşüyor işte o mide bulandırıyor envanter boşaltmaktan iflahım kurumuştu skill ağacıda yine Origin'e göre daha oturmuş bir oyun.

Evet alınır güzel oyun Ubisoft da sweet20 kodunu kullanırsan standart sürüm 53.80 oluyor.

Bende Ubisoft'ta bir problem var da oyun indirmiyor indir dediğimde C++ hatası falan veriyor internetten video çözümlerle de yapamadım çözümü için yardımcı olsanız da indirimli alsam.

@NotAKnightAnymore @Scaryo Hocam Origins'i büyük bir keyifle oynamıştım bu yorumlarınızdan sonra bunu da alasım geldi. Ana hikayeyi yeterli level kazarak kaç saatte bitiririm? Almama değer mi?
Origins keyif verdiyse bu çok daha keyif verecektir. Seviye kasma konusunda yanlış hatırlamıyorsam seviye eşitleme özelliği ile seviye kasmadan sadece hikâyeden gidilebiliyor diye hatırlıyorum fakat bu oyunun yan görevleri kaliteli. Ana hikâyeden 1 bölümünden(Toplam 9 bölüm) daha uzun süren ve daha keyif veren yan görevler var. Almaya değer hatta 100TL ile Gold alın bence çünkü DLC'leri çok övülüyor. Özellikle Atlantis DLC'si çok seviliyor. Ben DLC'leri oynamadım yani bu yorumlar benden değil genel kitleden. Bu arada Origins'den sonra ara vererek oynayın bu oyunu yoksa sıkabilir. Mekaniksel anlamda tamamen aynı oyunlar.

Origins keyif verdiyse bu çok daha keyif verecektir. Seviye kasma konusunda yanlış hatırlamıyorsam seviye eşitleme özelliği ile seviye kasmadan sadece hikâyeden gidilebiliyor diye hatırlıyorum fakat bu oyunun yan görevleri kaliteli. Ana hikâyeden 1 bölümünden(Toplam 9 bölüm) daha uzun süren ve daha keyif veren yan görevler var. Almaya değer hatta 100TL ile Gold alın bence çünkü DLC'leri çok övülüyor. Özellikle Atlantis DLC'si çok seviliyor. Ben DLC'leri oynamadım yani bu yorumlar benden değil genel kitleden. Bu arada Origins'den sonra ara vererek oynayın bu oyunu yoksa sıkabilir. Mekaniksel anlamda tamamen aynı oyunlar.
O zaman önce Cyberpunk veya RE8 başlayayım. Onlar bitince geçerim.

Geri
Yukarı