AC Odyssey + DLC Türkçe yama

Tarattım sorun çıkmadı yamadan dolayı değil oyunun sorunu büyük ihtimalle grafik ayarlarından düzelttim şimdi teşekkürler ilgilendiğin için.

Önemli değil, fakat yamadaki exe dosyasını arşivdeyken taratırsan herhangi bir şey çıkmıyor ama ayrı bir şekilde taratırsan trojan olduğu görünüyor.

Ben aynı yamayı YouTube üzerinden bulup kurdum ancak ana yamayı kurarken "Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSVCR100.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir." diye bir hata alıyorum. Sonrasında da oyun crash verip açılmıyor. Orijinal Steam'denden aldım oyunu sorun ne olabilir sizce?

Merhaba arkadaşlar yarım saatlik araştırmanın sonucunda çalışan bir link buldum size anlatmak istiyorum nasıl yaptığımı. Dosyayı taradım bir şey çıkmadı.
Eki Görüntüle 1732974

Eki Görüntüle 1732865

Yukarıdaki klasörde bulunan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın. Ardından ACO_TR_v153.bat dosyasını çalıştırın. Bu işlem DLC'leri Türkçe yapıyor. Sonra aşağıdaki klasörde bulunan ACO_TR156DLC1234.exe dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre atın ve onu da çalıştırın. Hepsi bu kadar şimdiden iyi eğlenceler.

Eki Görüntüle 1732870

Dosyaları attığınızda hedefteki dosyaları değiştirdikten sonra ana oyun zaten Türkçe oluyor sanırım ama DLC'leri o BAT dosyası yamalıyor o çok önemli o yüzden. Ben ilk kez yaptığımda onu çalıştırmamışım diyorum neden olmadı bu oysa tek tek DLC'leri yamalıyormuş o. Sonradan çalıştırdığım için oyunu bozdu dosya doğrulama yapmak zorunda kaldım ama işe yaradı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı