AC Odyssey + DLC Türkçe yama

Tarattım sorun çıkmadı yamadan dolayı değil oyunun sorunu büyük ihtimalle grafik ayarlarından düzelttim şimdi teşekkürler ilgilendiğin için.

Önemli değil, fakat yamadaki exe dosyasını arşivdeyken taratırsan herhangi bir şey çıkmıyor ama ayrı bir şekilde taratırsan trojan olduğu görünüyor.

Ben aynı yamayı YouTube üzerinden bulup kurdum ancak ana yamayı kurarken "Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSVCR100.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir." diye bir hata alıyorum. Sonrasında da oyun crash verip açılmıyor. Orijinal Steam'denden aldım oyunu sorun ne olabilir sizce?

Yamada sorun var mı herhangi bir arkadaşın attığı VirusTotal'de trojan gözükmüş.

Dosyaları attığınızda hedefteki dosyaları değiştirdikten sonra ana oyun zaten Türkçe oluyor sanırım ama DLC'leri o BAT dosyası yamalıyor o çok önemli o yüzden. Ben ilk kez yaptığımda onu çalıştırmamışım diyorum neden olmadı bu oysa tek tek DLC'leri yamalıyormuş o. Sonradan çalıştırdığım için oyunu bozdu dosya doğrulama yapmak zorunda kaldım ama işe yaradı teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…