AC Odyssey Finali Nedir?

Bize ihanet etmiş demek ki. Kült liderini o kişi beklemiyordum açıkçası.
Annemizi bulduktan sonraki ilk aldığımız görev öncesinde anladım o olduğunu. Annemize suikast düzenleneceğine dair kanıt bulmamız gereken görevin en başını hatırla. Aslında dikkat edersen çok büyük bir açık veriyor orada. Phoibe'nin aslında neden öldürüldüğünü de hatırlayıp gerekli dersi vermişsindir umarım.

Zaten diğer seçenekte onun yaşı 48, seninki o tarihte 29. Öteki yola girmemişsindir umarım. :D Biyolojik babanı buldun mu?

Son düzenleme:
@Yararsız Üye vay aşağlık...😱 O kadar yardım ettik be sana kitapsız🤣 Bize ihanet etmiş demek ki. Kült liderini o kişi beklemiyordum açıkçası. Kadim tarikatı da bitirdim, şimdi Fate of Atlantis'e geçiyoru
DLC felan değil kardeşim oyunun 3. ana hikayesi arkadaşın bahsettiği. Kasandra & Alexios gerçek babasını buluyorsun. Senden 4 adet artifact bulmanı istiyor. 4 tane mitolojik yaratığı avlayarak bu artifactleri buluyorsun. Bu final daha sonra Fate of Atlantis'e bağlanıyor.

Zaten diğer seçenekte onun yaşı 48, seninki o tarihte 29. Öteki yola girmemişsindir umarım. :D
Yani hafiften bir niyeti bozdum ama sonra kes gitsin anasını satayım dedim🤣
Asıl babasını bulduğu zaman da ayrıca yuh artık diyecek. :D
Asıl babamız işte o asalı adam değil mi?
Pisagor, Atlantis'in içindeki dede.
Yine mi entrika yine mi Aşk-ı Memnu yoksa🤣
DLC felan değil kardeşim
DLC diyen olmadı ki? Konuyu baştan okursan onu konuştuk zaten. Sadece "Fate of Atlantis" DLC'sine geçiyorum demek istedim;)
Senden 4 adet artifact bulmanı istiyor. 4 tane mitolojik yaratığı avlayarak bu artifactleri buluyorsun. Bu final daha sonra Fate of Atlantis'e bağlanıyor.
Onları geçtim zaten önceden.

Yani hafiften bir niyeti bozdum ama sonra kes gitsin anasını satayım dedim🤣

Asıl babamız işte o asalı adam değil mi?
Pisagor, Atlantis'in içindeki dede.
Yine mi entrika yine mi Aşk-ı Memnu yoksa🤣

DLC diyen olmadı ki? Konuyu baştan okursan onu konuştuk zaten. Sadece "Fate of Atlantis" DLC'sine geçiyorum demek istedim;)

Onları geçtim zaten önceden.
Yanlış alıntı yapmışım kusura bakma 🙂
Senin bu dedigin dlc icin ama. Fate of atlantis dlc sinin gorevi 4 mitolojik yaratik oldurmek.
Ben bu arkadaşın mesajına istinaden yazmıştım.

Odyssey’i bitirdim bu arada arkadaşlar. Bence DLC’lere verilen parayı hakediyor. Farklı bir atmosferi var. Origins’teki o tekrarlama hatasına düşmemişler açıkçası. Fakat tek eksi olarak oyun bitiyor mu devam mı ediyor bir an karışıyor insanın kafası açıkçası. Origins’teki o barizlik yok açıkçası. Bir de V’ye basılı tutunca mekandaki ganimeti tarama olayı çok kısıtlı. Origins’te bütün mekanı tararken Odyssey’de belli bir alanı tarıyor sadece. Bu yüzden kamp alanında fazla dolaşmak ve risk almak zorunda bırakıyor sizi.

Oynamayan varsa tavsiye ederim cidden. Valhalla’yı bekliyorum açıkçası. Barbarlığı görelim biraz da;)

Yeni konular

Geri
Yukarı