AC Odyssey FPS değerleri düşüyor

Fatal11Prime

Picopat
Arkadaşlar AC Odyssey aldım. Ultrada da aynı lowda da arada donmalar oluyor. Low'da yine iyi fazla düşüşler olmuyor, 100'den 90'a düşüp çıkıyor mesela. Bu oyunu oynamaya devam etsem ekran kartına zarar dokunur mu? Medıumda falan bitireceğim artık. Ekran kartım RX 5700XT oyunda 55 derece.

Birkaç video daha izledim YouTube'dan oyun sıkıntılı benim kartta galiba donma dediğim Ultra'da 1920X1080 60FPS başlıyorsun ama hafif mousela yanlara bak anında düşüşler başlıyor 40 30 vs medium + V-Sync açınca yine bir iyileşti 75'e dengeledim arada 60'a düşüyor.

Öyle yapıyorum genelde fark çok yok mediumda normal oluyor 75'e kitledim 60 75 arası gidip geliyor oyunun bir zararı olmaz değil mi ekran kartını yormak gibi bir şey olmazsa mediumda idare edeceğiz artık yapcak bir şey yok.
Karta birşey olmaz mediuma alırsanız bu kez işlemciye çok yük binebilir ama dikkat edin.

Origins-Odyssey oyunları maalesef böyle. Valhalla için de geçerli bu durum. Ubisoft özürlü bir şirket. Far Cry 6 patlar diye düşünüyorum.

1060 ekran kartım var. i3 7100 işlemci 8 GB RAM ile Full yüksek ayarlarda sıkıntısız oynuyorum. Sadece bugün 12 saat oynadım Odyssey'i hiçbir sıkıntı yaşamadım.

1060 ekran kartım var. i3 7100 işlemci 8 GB RAM ile Full yüksek ayarlarda sıkıntısız oynuyorum. Sadece bugün 12 saat oynadım Odyssey'i hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Impossible! Darboğaz yapmıyor mu? Bende çok azıcık daha iyi işlemci ve neredeyse eşit olan ekran kartı var diyebilirim. Orijinal satın aldım.

Geri
Yukarı