AC Odyssey hangi set kasılmlaı?

Luna1057

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Warrior, hunter ve assasin olarak 3 seçenek var setlerde hangisini kasmalıyım? Ben oyuna yeni başladım ve ilk olarak assasin kasmıştım Ezio'nun kıyafeti olduğu için. Eğer önerdiğiniz set varsa söyleyebilir misiniz? Veya hangi sınıf kasmalıyım? Assassin's olarak oynadığımda toplu savaşlarda veya bounty hunterlar ile savaşırken zayıf kalıyorum. Eğer assasin seti yükseltirsem onları tekleyebilir miyim?

Son düzenleme:
Hunter ve Assasin buildleri çok güçlü oluyor. Kasıp tek atmak istiyorsan Hunter ya da Assassin yönelebilirsin. Warrior biraz zayıf kalıyor. Ama güçlü, güçsüz bakmaksızın en çok zevk aldığınla oyna derim.

Teşekkürler. Ben zaten assasin kasmayı düşünüyordum ama savaşlarda falan zayıf kaldığı için sormak istedim.

Hunter buildi kur. Warrior falan pek bir işe yaramıyor. Ok zaten bir yerden sonra tek atacağı için gizli de ilerleyebilirsin.

Hocam şu an bir Assasin buildi Yaptım ve bounty hunterlara falan benimle aynı levelde olan düşmanlara karşı hasarı çok iyi. Sanırım assasin kasacağım. Fikirleriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı