AC Odyssey ikinci silah nasıl açılır?

Blondie

Decipat
Makaleler
1
AC Odyssey'de ikinci silahı nasıl açabilirim? İki silahı aynı anda nasıl kullanabilirim yani?

Son düzenleme:
oyunda iki silahı birden kullanamıyorsun doğru hatırlıyosam belirli bi seviyeye ulaşınca 2. silahı açabiliyodun ama örneğin 1. elinde tek elli kılıç 2. silahında ise çift elli balta kullanıyorsan eğer o 1. tek elli kılıcının yanında leonidas'ın mızrağını kullanıyor olucaksın ama çift elli baltada sadece o çift elli baltayı kullanıyor olucaksın.

oyunda iki silahı birden kullanamıyorsun doğru hatırlıyosam belirli bi seviyeye ulaşınca 2. silahı açabiliyodun ama örneğin 1. elinde tek elli kılıç 2. silahında ise çift elli balta kullanıyorsan eğer o 1. tek elli kılıcının yanında leonidas'ın mızrağını kullanıyor olucaksın ama çift elli baltada sadece o çift elli baltayı kullanıyor olucaksın.
Tam anlamadım Origins'deki gibi değil mi? Sadece seviye yükselince açılıyor tek fark o değil mi?
Birde ben Leonidas'ı öldürdüm sence iyi mi yaptım kötü mü yaptım? Yani çok erken öldü gibi geldi.

originsi 1 2 saat felan oynadım o kadar çok ilerlemedim sildim optimizasyon hatası vardı odysseyde de var ama odyssey daha zevkliydi doğru hatırlıyosam 15. seviyedemi ne açılıyodu 2. silah yani iki elli silah yok eğer tek elli kılıç kullanırsan 2. eline otomatik olarak leonidas'ın mızrağını takıyor alexios yada kassandra çift elli kullanırsan sadece o çift elli silahı kullanıyor yani 2. bi silah yok o leoindas'ın mızrağını kullanıyor.

Geri
Yukarı