AC: Odyssey vs BF V

Travis

Kilopat
Makaleler
2
Selamlar, Bu iki oyundan birisini almak istiyorum fakat çok çok kararsızım. Daha çok singleplayer oyunlar oynayan birisiyim. Bu yüzden AC bana çok daha yatkın. Arada kalmamın sebesi ise BF 5'in multiplayeri. BF 1'i şu sıralar çok oynuyorum ve o savaş atmosferi beni benden alıyor. Ayrıca story modu da pek fena değil. Sizce hangisini almalıyım? Nedenini yazarsanız güzel olur. :)

Teşekkürler, Sevgiler. :)

Battlefield 5'i oynamış biri olarak söylüyorum, BF1 deki o savaş atmosferi yok oyunda. Çok yapmacık ve garip geliyor açıkçası. Onun yerine AC Odyssey alın derim bence. Direk oyun olarak BF5 kötü bir oyun çünkü.

Battlefield 5 ile Battlefield 1 çok benzer oyunlar ikisi de 1.dünya savaşı oyunu kayda değer terk fark BF 5 de battleground modu var bence AC almak daha mantıklı.

Odyssey'i diğer son çıkan AC oyunlarına benzetmeyin. Optimizasyon sorunu haricinde oyun olmuş diyebilirim. Multiplayer ile BF V daha uzun kullanım sunsa da Odyssey daha kaliteli bir yapım.

AC Odysses'de 80 saati devirdim ve şu an daha ana oyun yeni bitti. 2 büyük ek paket ve tonlarca yan görev kaldı. Haritanın bazı bölgelerini açmadım bile. BF5 ile karşılaştırılamaz bile o kadar diyorum :)

Odyssey'i zaten son çıkan AC oyunları gibi olmadığı için almak istiyorum. Oyun gerçekten güzel. Ayrıca uzun oynanış süreside bir artı. Fakat BF'nin o multiplayeri beni kendine çekiyor. Gameplay videolarını izlediğimde güzel görünüyordu. Fakat dediğiniz gibi 1 de olan o atmosfer yok ise oyun benim için elendi şuan. :)

Odyssey'i zaten son çıkan AC oyunları gibi olmadığı için almak istiyorum. Oyun gerçekten güzel. Ayrıca uzun oynanış süreside bir artı. Fakat BF'nin o multiplayeri beni kendine çekiyor. Gameplay videolarını izlediğimde güzel görünüyordu. Fakat dediğiniz gibi 1 de olan o atmosfer yok ise oyun benim için elendi şuan. :)
İnan bana BF1'deki tadı vermiyor. Ben de aynı şüphelerden dolayı almak istemedim Origin Access alarak Battlefield 5 oynadım, 20 saatten sonrası beni pek eğlendirmedi, totalde 30 saat oynadım bir daha da açmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı