AC Odysssey Açılmama sorunu

• Konuyu başlatan eqNd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 273
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eqNd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Oyunu yükledim açılırken fotoğrafı geliyor sonra bir anda kapanıyor. Görev yöneticisinden takip ettim olayı açılıyor hemen kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direct X ve Visual CC+ kurulu olduğundan emin olun. CC+'da tek sürüm yeterli olmayabiliyor. 2013, 2015 de kurun.

Direct X ve Visual CC+ kurulu olduğundan emin olun. CC+'da tek sürüm yeterli olmayabiliyor. 2013, 2015'de kurun.

Hepsinin son sürümü kurulu ayrıca benim PC'de de aynı şekilde kurdum girdi arkadaşın PC'ye kurduk olmadı. 1 defa açılıyor, kapatınca oyunan çıkınca girmiyor.

Anlattığınız problemi ben öyle çözmüştüm. Visual CC son sürüm değil, genelde eski sürümleri istiyor oyunlar. Hakîm olmadığım için net söyleyemiyorum ama 2013'ü kurunca düzelmişti sanırım.

Merhaba Oyunu yükledim açılırken fotoğrafı geliyor sonra bir anda kapanıyor. Görev yöneticisinden takip ettim olayı açılıyor hemen kapanıyor.

İndirdigin yeri söyler misin ben de indireyim.

Anlattığınız problemi ben öyle çözmüştüm. Visual CC son sürüm değil, genelde eski sürümleri istiyor oyunlar. Hakîm olmadığım için net söyleyemiyorum ama 2013'ü kurunca düzelmişti sanırım.

Oyunu torentden indiriyorum ama kurmasını bilmiyorum, yardım eder misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı