AC Origins 8 GB RAM'le oynanır mı?

hako66

Decapat
Yeni PC aldım. Yanına Assassin's Creed Origins alacağım ama oyunun RAM kullanımı ile ilgili bir sıkıntım var. Oyun 8 GB RAM istiyor benim yeni aldığım PC 8 GB RAM ama ben PC'yi boşta bırakınca 3-3.5 GB RAM harcıyor ve bu çok fazla. Eğer oyunu yine de alırsam oyunu RAM sıkıntısı olmadan oynayabilir miyim?(Not: 8 GB RAM oyunun önerilen RAM'idir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni PC aldım. Yanına Assassin's Creed Origins alacağım ama oyunun RAM kullanımı ile ilgili bir sıkıntım var. Oyun 8 GB RAM istiyor benim yeni aldığım PC 8 GB RAM ama ben PC'yi boşta bırakınca 3-3.5 GB RAM harcıyor ve bu çok fazla. Eğer oyunu yine de alırsam oyunu RAM sıkıntısı olmadan oynayabilir miyim?(Not: 8 GB RAM oyunun önerilen RAM'idir)
Sadece RAM'e bakarak tahmin yapılmaz. Sisteminizin diğer bileşenlerini belirtin.

RX 570 R3 1200 ve 8 GB RAM'le Odyssey bile oynanır önemli olan diğer parçalar.

Sisteminizde bir sorun var o zaman yağ gibi oynaman gerekir hight ta.
Yağ gibi oyun deneyimi alman için 70 ve üzeri FPS alman gerekir ki akıcılığı hissedebil. Oyunun GTX 1060 testlerine bak bakalım sürekli 60 FPS altında kalıyor High ayarlarda. 50 FPS alıyor kart. 50 FPS ile hangi yağ gibi oyundan bahsediyorsun. ? Bu arada droptan kastım 10 kişilik bir gruba saldırdığımda FPS 60'dan 45'lere düşüyor. Donma falan yok yani.

Yağ gibi oyun deneyimi alman için 70 ve üzeri FPS alman gerekir ki akıcılığı hissedebil. Oyunun GTX 1060 testlerine bak bakalım sürekli 60 FPS altında kalıyor High ayarlarda. 50 FPS alıyor kart. 50 FPS ile hangi yağ gibi oyundan bahsediyorsun.? Bu arada droptan kastım 10 kişilik bir gruba saldırdığımda FPS 60'dan 45'lere düşüyor. Donma falan yok yani.

70 üzeri gerekmez 60 Hz ise zaten etki etmez. Ayrıca drop FPS düşüşüyse sıkntı yok.

Ben 8 GB RAM ile yüksek ayarlarda 80 FPS'i gördüm. Ara ara 45-50'ye düştüğü oluyordu ama aniden değil kademe kademe. Aynı sorunu odysses üzerinde hiç yaşamadım yağ gibi akıyordu oyun. Problem oyunun optimizasyonuyla alakalı da olabilir.

Geri
Yukarı