Rehber AC Origins Türkçe Yama Kurulumu (Oyun + DLC)

Aswor

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Unknown
Bugun AC Origins oyunu için yama kurulumunu anlatacagım.
  • Oncelikle bu bağlantıdan yamaların bulunduğu arşiv dosyasını indirin ve masaustune cıkarın.
  • Sonrasında oyunun bulunduğu konumu acın.
  • Artık yamayı kurma vakti geldi. İndirdiğiniz dosyadan DLC>1 klasoru içindeki DataPC_26_dlc.7z arsiv dosyasında bulunan DataPC_26_dlc.forge dosyasını oyunun olduğu konumdaki dlc_26 klasorune atın.
  • Sıra geldi 2 numaralı klasore. Gene DLC>2 klasoru içindeki DataPC_30_dlc.7z arsiv dosyasında bulunan DataPC_30_dlc.forge dosyasını dlc_30 klasorune atın. Bu durumda DLC yamalarını kurduk. Kaldı genel oyun yaması.
  • Budefer oyun klasoru içinde bulunan ACOTRYAMA_V1-AnimusProjesi. 7Z arsiv dosyasından DataPC. Forge dosyasını oyun dosyasının direkt içine atın.
Artık oyunumuzun yamasını kurdunuz. İyi oyunlar.
Virüs Total'a dosyayı yukleyemedim ama kasperky sonucunu bırakıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Meyblus

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Sarajevo
2 DLC de Türkçe mi?

Meyblus

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Sarajevo

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
Gold paketi alınca zaten veriyor paketleri. Yanlış bilgilendirme yapma.

KS
Aswor

Aswor

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Unknown
Korsana destek yok.

Korsan derken? Ben herhangi bir sıkıntı yasayip destek istemedim. Ya da nasıl cracklenecegini anlatmadım. Korsan olsaydı bu konuya bu mesajı yazamıyor olurdun.

hsnhsynrsln

Centipat
Korsan derken? Ben herhangi bir sıkıntı yasayip destek istemedim. Ya da nasıl cracklenecegini anlatmadım. Korsan olsaydı bu konuya bu mesajı yazamıyor olurdun.
Dostum bu paylaştığın yamaları ücretsiz olarak herkes indirebiliyor. Normalde ücretli diye biliyorum o yüzden dedim.
Yanlış anlama olduysa özür dilerim.

Meyblus

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Sarajevo
Teşekkürler hocam yamayı kurdum ve çalışıyor. Ek olarak bir şey daha sormak istiyorum. Şu an 2 DLC'de kurulu olarak gözüküyor. Yeni oyuna başladığımda sadece ana hikayeyi oynamak istiyorum. Şu an 2 DLC'nin kurulu olması bir sorun yaratmaz değil mi? Dediğim gibi şu an DLC işlerine girmek istemiyorum.

KS
Aswor

Aswor

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Unknown
Teşekkürler hocam yamayı kurdum ve çalışıyor. Ek olarak bir şey daha sormak istiyorum. Şu an 2 DLC'de kurulu olarak gözüküyor. Yeni oyuna başladığımda sadece ana hikayeyi oynamak istiyorum. Şu an 2 DLC'nin kurulu olması bir sorun yaratmaz değil mi? Dediğim gibi şu an DLC işlerine girmek istemiyorum.

Sıkıntı olmayacaktır.

Ücretsizlerini nerede buldunuz acaba?

Genel yamayı Animus Projesi üzerinden indirdim. DLC yamalarini arkadaşım vermişti. O yamaları nasıl bulduğunu bilmiyorum. İndirmeyi kendim düzenleyip paylaştım.

Kreinnar

Centipat
Oyunun yaması bile 1GB :D

Yukarı