Animus Assassin's Creed Origins Ana oyun + 2 DLC Türkçe yaması

Atar68

Hectopat
Daha fazla  
Bu oyun için Türkçe yama ararken birçok konuya denk geldim ama doğru düzgün bir yama bulamadım ve önereni de görmedim. Genellikle sadece ana oyun yaması var ama DLC'ler için Animus'un yaması ücretli olduğu için ve Animus faaliyetlerini sonlandırdığı için tüm oyunun yamasını bulmak biraz uğraştırdı, zaman ayırıp uğraşan herkes bulabilir ama kimse zaman kaybı yaşamasın diye gerekli olanları söyleyeceğim.

Ana oyun + DLC:
Sadece Ana oyun:
https://www.mediafire.com/file/g6h65gzx50khfl6/

Bu linkten indirip kurmak yeterli, oyunun şu an 55. saatindeyim ana oyun ve DLC tamamen çevrilmiş ve Animus Projesi'nin çevirisi. Makine çeviri yerine bunu kullanmanız çoğu kişi tarafından önerilir, sorunuz olursa çekinmeyin, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, herkese iyi suikastler.

Not: DLC sahibi olmayanlar herhangi bir sorun yaşamamak adına sadece ana oyun yamasını kurabilirler.

Son düzenleme:
Oyunun ingilizce seviyesi ve metin yoğunluğu nedir?
Bir bilgim yok ama yıllardır ingilizceyle içli dışlı değilseniz tam anlamıyla anlayacağınızı düşünmüyorum ama emin değilim.

Süpersiniz hocam. Şu anda Syndicate'i oynuyorum. Baştan sona Ac serisini bitirmeye çalışıyorum. Bundan sonra origins geliyor full paket olarak almıştım. Sayenizde Türkçe yama konusunda başım ağrımayacak. Çok düşüncelisiniz sağolun.
Ne demek hocam rica ederim.

@Atar68 Eline sağlık, böyle tek seferde sorunsuzca şu AC: Origins'in Animus yamasını indirelim kuralım bayağı iyi olacak. Bu arada AC: Odyssey ve AC: Valhalla yamalarına ulaşmak tam tekmil eksiksiz %100'lük çeviri çalışan yamayı edinmek sorun oluyordu, bu oyunların Animus yamalarını da böyle bulup paylaşabilir misiniz diyecektim?. Birçok kişi yama forumlarında AC: Odyssey / Valhalla yamalarını çok soruyor pek yardımcı olan bulamadım.

@Atar68 eline sağlık, böyle tek seferde sorunsuzca şu AC: Origins'in animus yamasını indirelim kuralım bayağı iyi olacak. Bu arada AC: Odyssey ve AC: Valhalla yamalarına ulaşmak tam tekmil eksiksiz %100'lük çeviri çalışan yamayı edinmek sorun oluyordu, bu oyunların animus yamalarını da böyle bulup paylaşabilir misiniz diyecektim? Birçok kişi yama forumlarında AC: Odyssey / Valhalla yamalarını çok soruyor pek yardımcı olan bulamadım.

Hocam şu an Origins'in DLC'lerini oynuyorum o bittiği zaman Odyssey'e geçeceğim, o zaman bir bakarım eğer bulursam paylaşırım, hatta isterseniz sizi de etiketleyebilirim.

Hocam şu an Origins'in DLC'lerini oynuyorum o bittiği zaman Odyssey'e geçeceğim, o zaman bir bakarım eğer bulursam paylaşırım, hatta isterseniz sizi de etiketleyebilirim.

Yani tamam etiketleyebilirsiniz sorun değil. Bir de ben genel anlamda AC: Origins-Odyssey-Valhalla yamalarını arayanlar soranlar için öyle belirtmek istedim sadece kendime değil yani.

Türkçe çeviri/yama yapan gurupların Forum/Discord kanallarında hemen hemen her gün karşılaşıyorum, AC: Origins-Odyssey-Valhalla için sağlam kaliteli (yani AnimusProjesi yapımı olan) %100 el çevirisi tek bir yerden eksiksiz indirilip kurulacak vb Türkçe yama istekleri çok var çok kişi soruyor (buradaki AC: Origins yama paylaşımını da çok beğendim) o yüzden buraya belirteyim dedim.

---
Hemen aklıma gelmişken şu an AC: Origins oynayanları da bulmuşken sormak istiyorum:

AC: Origins-Odyssey tüm oyunlar Uplay - Ubisoft Connect üzerinden 'orijinal' alındı UConnect'den indirildi oynanıyor, fakat Win7'li GTX 1060 i5-4670'li eski PC'de AC: Origins/Odyssey sorunsuz çalışırken Win10'lu yeni nesil Intel işlemciyle RTX 3070'li sitemde oyun ilk 5-10 dk sonrası kitleniyor masaüstüne dönüyor devamlı böyle.

AC: Origins-Odyssey'de oyun açılıyor ilerliyorsun ilk 3-5 dk'sında 10-15 dk'sında bir anda oyun içi görüntü ekranda hareketsiz çakılı kalıyor kitleniyor arka plandan oyun içi sesleri duymaya devam ediyorsun o kadar, mecburen ctrl+alt+del yapıp Görev Yöneticisi üzerinden oyunu kapatıp masaüstüne dönebiliyorsun. AC: Origins-Odyssey bu yüzden oynanamazken AC: Valhalla'da ise kesinlikle böyle sorunlar olmuyor gayet rahat oynanıyor.

Geri
Yukarı