AC Origins'i Epic Games'den indirmeden Uplay üzerinden oynanır mı?

Mortem KAHN

Centipat
Dostlar selam, Epic Games Launcher bilgisayarımda saçma sapan hatalara sebep oluyor. Hatta sık sık mavi ekran alıyorum. Epic Games'ten Assassin's Creed Origins satın aldım ve Epic Games Launcher'i indirmeden bu oyunu Uplay üzerinden oynayabilir miyim?

Dostlar selam, Epic Games Launcher bilgisayarımda saçma sapan hatalara sebep oluyor. Hatta sık sık mavi ekran alıyorum. Epic Games'ten Assassin's Creed Origins satın aldım ve Epic Games Launcher'i indirmeden bu oyunu Uplay üzerinden oynayabilir miyim?

Uplay hesabına da geldiyse Uplay üzerinden indirip oynayabilirsin. Gelmezse de Uplay ve Epic hesabın bağlamayı deneyebilirsin.

Öyle oynanıyor, Epic Games upaly hesabın ile bağlantı kuruyor oyunu Uplay üzerinden oynuyorsun.
Mavi ekran hatalarıma dair bütün analizleri vesaire her şeyi yaptım hocam, eğer durumdan anlıyorsanız sorunum; dxgkernel. Zaten konu da açmıştım, lakin normal kullanımda bilgisayarım canavar gibi iken Epic Launcheri açınca süt dökmüş kediye dönüp mavi ekranı direkt çakıyor. Kısacası, bela.

Yeni konular

Geri
Yukarı