AC oyunu önerisi

Dostum seriye sırasıyla devam etmeni öneririm. Brotherhood'dan sonra Revelations geliyor. Revelations ile devam edersen Ezio karakterinin hikayesini işlemeye devam edersin. Hem de İstanbul'da geçen bir hikayesi var. Galata kulesine tırmanmak keyifli oluyor :).

Ac black flag, Unity ve Odyssey tavsiye ederim. Ama steam’den almanızı kesinlikle tavsiye etmem. Voidu’dan alın bence. Fiyatlar daha uygun.

Sana önerim istersen Ezio serisinden devam etmen ama farklı bir şey istiyorsan AC Valhalla ve AC Origins alabilirsin çünkü ikisinin de atmosferi farklı öbür AC oyunlarına göre ve sistem özelliklerin uyarsa alabilirsin. Eğer uymazsa AC Black Flag öneririm çünkü oyunda korsanlık dönemini anlatıyor sana farklılık olabilir güzel bir oyun.

Son düzenleme:
Sistem özellikleriniz nedir?
RTX 3060 Var .

Dostum seriye sırasıyla devam etmeni öneririm. Brotherhood'dan sonra Revelations geliyor. Revelations ile devam edersen Ezio karakterinin hikayesini işlemeye devam edersin. Hem de İstanbul'da geçen bir hikayesi var. Galata kulesine tırmanmak keyifli oluyor :).
Knk .Revelationsı deneme fırsatım olmuştu fakat çok sevememiştim Ac 2 ve Brotherhood'dan sonra

Knk .Revelationsı deneme fırsatım olmuştu fakat çok sevememiştim Ac 2 ve Brotherhood'dan sonra

Knk .Revelationsı deneme fırsatım olmuştu fakat çok sevememiştim Ac 2 ve Brotherhoodtan sonra .

Knk .Revelationsı deneme fırsatım olmuştu fakat çok sevememiştim Ac 2 ve Brotherhoodtan sonra .
Sana önerim istersen Ezio serisinden devam etmen ama farklı bir şey istiyorsan AC Valhalla ve AC Origins alabilirsin çünkü ikisinin de atmosferi farklı öbür AC oyunlarına göre ve sistem özelliklerin uyarsa alabilirsin. Eğer uymazsa AC Black Flag öneririm çünkü oyunda korsanlık dönemini anlatıyor sana farklılık olabilir güzel bir oyun.
Ac 2 yi 10 defa Brotherhoodu da 20 defa bitirdim ilk çıktığından bu yana en son 2018 de bırakmıştım son kez oynarak ikisini de Ac Valhala ve Odyseyy arasında kaldım

Ac 2 yi 10 defa Brotherhoodu da 20 defa bitirdim ilk çıktığından bu yana en son 2018 de bırakmıştım son kez oynarak .Daha sarmıyor 😂 Odyseyy ve Valhalla arasında kaldım .

Assasin's Creed Origins, Odyssey, Valhalla üçlüsünü oynamanızı tavsiye ederim. Bu üç oyunun seriye farklı bir hava kattığını düşünüyorum.
Knk bir tane almayı düşünüyor Herkes Odyseyy Valhala'dan daha iyi diyor sence hangisini almalıyım ?

Knk bir tane almayı düşünüyorum Herkes Odyseyy Valhala'dan daha iyi diyor sence hangisini almalıyım ? Nedenleriyle yazarsan sevinirim

Assasin's Creed Origins, Odyssey, Valhalla üçlüsünü oynamanızı tavsiye ederim. Bu üç oyunun seriye farklı bir hava kattığını düşünüyorum.
Üçünü birden oynarsa beyinde ciddi hasarlar ve baygınlık geçirir uzun aralar vererek oynamalı.

@Furkanyalçın3545 şahsen ikisini de beğenmiştim :D Alabiliyorsan Valhalla al.

Üçünü birden oynarsa beyinde ciddi hasarlar ve baygınlık geçirir, uzun aralar vererek oynamalı.

Şahsen Ubisoft'un tekrar oyunlarından aşırı sıkılan birisi olarak üç oyununu art arda oynadım. Ben de bir şey olmadı, bende bir şey olmamasının onda olmayacağının anlamına gelmiyor. İsterse uzun ara vererek oynayabilir.

Geri
Yukarı