AC oyunu tavsiyesi

Enoli1

Hectopat
Daha fazla  
AC 2, Brotherhood, Revelations ve Unity'yi severek oynadım fakat geçenlerde Valhalla'ya girdiğimde oyunun grafikleri haricinde pek bir şey sevemedim eski mekaniklerin hiçbiri yok çok sıkıcı geldi ve dünyası da çok büyük olması eski AC zevkini vermedi. Bu söylediğim AC oyunlarından başka hiç oynamadım. AC Mirage çok hoşuma gitti fakat Valhalla'ya çok benziyor diyorlar sizce eski hissi verir mi o oyun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun gizlilik teması eskisi kadar ön planda olmasa da dövüş mekanikleri ve farklı bölgelerde farklı konuları ele alması benim hoşuma gitti. Odyssey oynamış birisi olarak Yunan mitolojisini konu almış bazı efsaneleri de içine eklemiş hatta haritayı güzel bir biçimde işledikleri için büyüklüğü dahi rahatsız etmedi beni ve severek oynadım hepsinin yanında hikayesi de güzel olunca (bana göre) gayet zevkli bir süreç geçirdim oyunda.(Hatta normal bitirince en zor seviyede tüm yan görevleri de yapmaya çalışarak bir kez daha bitirmiştim) Yeni oyunlara keşif yapma gözüyle girip kendi isteğinle ister Assassin ister dövüşçü olarak oyna oyun yetenek ağacı özelliği ile bunu sana bırakıyor.

Neredeyse tüm AC serisini oynamış biri olarak (Mirage hariç, Steam'e gelmesini bekliyorum xd) Origins Odyssey ve Valhalla arasında şu ana kadar atmosferini en sevdiğim Odyssey olmuştu. Yeni sisteme geçtikten sonra sıfırdan tekrar oynayacağım, hatta bunu yazarken bile oynayasım geldi kendimi zor tutuyorum şuan.

2 DLCsine de sahibim, onlar da çok güzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı