AC Rogue + AC Unity vs AC Odyssey

Odyssey akar. Ben Valhalla hariç hepsini oynadım. Ezio üçlemesinden sonra en sevdiğim oyun Odyssey'dir.

Odyssey ile ilgili en önemli sıkıntıdan bahsetmem gerekirse yan görevler çok tekrar ediyor. Karakteri kasmak için aynı sayılabilecek benzer görevleri defalarca yapıyorsunuz. Fakat onlara katlanıp yalnızca ana hikayeyi dikkate alırsanız sürükleyici bir oyun. Ben ana hikaye kısmını sevmiştim. Özellikle kültist avları da hoş oluyor.

Odyssey akar. Ben Valhalla hariç hepsini oynadım. Ezio üçlemesinden sonra en sevdiğim oyun Odyssey'dir.

Odyssey ile ilgili en önemli sıkıntıdan bahsetmem gerekirse yan görevler çok tekrar ediyor. Karakteri kasmak için aynı sayılabilecek benzer görevleri defalarca yapıyorsunuz. Fakat onlara katlanıp yalnızca ana hikayeyi dikkate alırsanız sürükleyici bir oyun. Ben ana hikaye kısmını sevmiştim. Özellikle kültist avları da hoş oluyor.
Hocam yani 2 oyun karşı 1 oyun değer mi yani?

Bence değer. Odyssey'de arena dövüşleri falan var. Fetih savaşlarındaki dövüşlerde fena değil. Deniz / okyanus mevzusu da var. Hikayesi güzel. En önemlisi de ötekilerden daha yeni bir oyun. Daha güzel grafikler var. Origins oyununa göre oynanış mekanikleri Odyssey'de biraz daha gelişmiş durumda.

Bir de şu var Rogue ve Unity ortalama 8 + 8 = 16 saat.

Odyssey'de ortalama 16 saatlik bir oyun.

Odyssey ile ilgili gözüme batan sıkıntı sürekli tekrar eden yan görevlerdir. Başka sıkıntı şu an için hatırlamıyorum. Oynayalı yaklaşık 10 ay oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı